Skocz do zawartości
Mateusz13

Czy VPS skróci czas serwera

Polecane posty

Witam

Kupiłem w nazwa.pl hosting za 100 zł wiem, że nie ma szału, ale też nie oczekuje fajerwerków w tej cenie. Rozpocząłem dostosowywanie strony pod google speed test i mam problem z:

Skróć czas odpowiedzi serwera, który wynosi od 0,56 do 0,98 sekundy.

 

Strona lekka bez żadnych obciążeń. W home.pl mają vps po 50 zł miesięcznie, pytanie czy różnica będzie znaczna. Lub jakaś alternatywa bez długoletnich umów z opłatą miesięczną.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie biorą pakiety od mainstreamowych firm, zamiast dać zarobić tym lepiej dbających o klienta, ale bez linka będzie ciężko.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie biorą pakiety od mainstreamowych firm, zamiast dać zarobić tym lepiej dbających o klienta, ale bez linka będzie ciężko.

 

Bo to nazwa.pl

Reklama robi swoje: :D

Edytowano przez strefapc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

home, nazwa unikaj. TTFB, czyli właśnie ten czas odpowiedzi jest tragiczny w tych firmach, bo pakują astronomiczne ilości klientów obok siebie i serwery muszą pomyśleć co podać w odpowiedzi. Tak jak 2x@up - skorzystaj z mniejszej firmy, ale dbającej bardziej o jakość niż ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Tak jak poprzednicy! Nie mogłem się powstrzymać od napisania tego postu. Już paru osobom tak doradziłem i są bardziej zadowoleni - także z mniejszej ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie biorą pakiety od mainstreamowych firm, zamiast dać zarobić tym lepiej dbających o klienta, ale bez linka będzie ciężko.

 

Uśmiechnij się do Google Adwords. Ten robi swoje, nieźle stymuluje znaczenie marketingowe marki, która się rozwija od... kilkunastu lat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona lekka bez żadnych obciążeń. W home.pl mają vps po 50 zł miesięcznie, pytanie czy różnica będzie znaczna. Lub jakaś alternatywa bez długoletnich umów z opłatą miesięczną.

 

 

Żadnych VPSów w home.pl. Korzystałem trzy razy. Wydajnościowo dno.

 

Chłopaki z ultimahost.pl/webh.pl dają wręcz abstrakcyjną wydajność jak na te ceny.

Wszystko na SSDkach i Xeonach E5 siedzi. Będziesz zadowolony.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh szkoda tylko kasy wydanej w nazwa i home jak widzę co mogłem za to kupić. Nie wiem tylko czy jest możliwość instalacji cPanel przez administrację? Kompletnie się na tym nie znam, zawsze używałem normalnego hostingu. Chcę podpiąć domeny wstawić bazę i wrzucić pliki.

Chcę kupić tego ovz.8192MB z 50% zniżką na 3 miesiące na test. Przy zamówieniu wyświetla się ISPManager za 19 zł mc miesięcznie, byłbym wdzięczny za wyjaśnienie.

Edytowano przez Mateusz13 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić tego ovz.8192MB z 50% zniżką na 3 miesiące na test. Przy zamówieniu wyświetla się ISPManager za 19 zł mc miesięcznie, byłbym wdzięczny za wyjaśnienie.

 

Nie musisz zamawiać usługi z ISPManagerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem na ten temat i obawiam się, że bez dodatkowej administracji nie dam rady, więc muszę szukać VPS Managed, czy znajdę dobry tani? Miałem kiedyś w IQ ale 244 zł / mc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateusz odezwij się do nas na maila z informacją co dokładnie chcicałbyś postawić na takim serwerze, co potrzebujesz etc. Przygotujemy dla Ciebie dobrą ofertę z administracją ;-)

Edytowano przez k.kozak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×