Skocz do zawartości
pietramarek

Zlece postawienie serwera VPS wraz z direct admin i opisem

Polecane posty

Witam,

Zlece postawienie serwer VPS, zależy mi na prawidłowej instalacji pełnego oprogramowania pod ubuntu konfiguracji, zabezpieczeniu bazy danych jak również wykonanie wszystkich czynności tak aby umieszczona pozniej strona na nim była jak najbardziej bezpieczna

 

chciałbym również aby podczas tworzenia serwera została prowadzona dokumentacja co po kolei było robione, jakie komendy wpisywane itp (screeny ect.) nie rozpisywac sie dokladnie tylko krok po kroku co było robione:)

budzet do ustalenia

jestem otwarty na Wasze propozycje :)

pozdrawiam

Marek

Edytowano przez pietramarek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim budżetem musisz poczekać do końca czerwca . Gimnazjum będzie miało wakacje i fachowców będzie wysyp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Jak rozumiem wykonane komendy mają Ci pomóc w nauczeniu robienia komuś tego samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
jakie komendy wpisywane itp (screeny ect.)

 

Zdjęcia z biura też ? ;)

 

Coraz śmieszniej w tym kraju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie, potrzebuje do referatu a samemu to zajmnie mi to milion lat a czas goni:) po prostu jak zaczalem sam to robic to polowa rzeczy mi sie wysypala i nie mam juz do tego cierpliwosci i czasu

 


Zdjęcia z biura też ? ;)

 

Coraz śmieszniej w tym kraju ...

 

nie rozumiem co w tym smiesznego, takie jest moje zlecenie i tyle albo ktos przyjmie albo nie....

komentarze sa zbedne

Edytowano przez pietramarek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy konsultanci nagrywają nawet swój pulpit i potem wrzucają filmik zleceniodawcy jako formę rozliczenia czasu pracy, ale to kilku zer w budżecie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

budzet jest do dogadania, kierowalem sie innymi ogloszeniami :)

 

Ten budżet wystarczy tylko na instalację DA oraz podstawową konfigurację (naprawdę bardzo podstawową), niestety nie na więcej.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na PW, przygotujemy ofertę administracyjną dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś kupuje wiedzę , raz admin zrobi a on będzie później się ogłaszał ze to potrafi :) Polska kreatywność. Ja mogę ci taki firm pokazowy zrobić ale gwarantuje ze z niego 0 wiedzy otrzymasz bo 99% pracy wykonają skrypty. Próbuj sam postawić directadmina to proste jak budowa cepa.

Edytowano przez Łukasz Bodziony (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Directadmin oficjalnie nie wspiera ubuntu - trzeba zrobić to

2) sama instalacja t w zasadzie to i to

3) zabezpieczenie i optymalizacja - google albo help directadmin - jest tam bardzo dużo informacji na praktycznie kazdy temat

 

Dodatkowo forum directadmin, dużo samozaparcia i masz co chcesz ;)

 

 

Daj znać jak zniknie wymaganie odnosnie screenów/listingu poleceń.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Witam.

 

Chyba joke....

Z kosmosu się człowieku urwałeś?

Sama konfiguracja directadmin'a + zależnych do postawienia strony zmieściłaby się jeszcze w cenie (ruskim targiem od bidy), aczkolwiek "zabezpieczenie" to już zupełnie inna bajka.

Jestem w stanie zaoferować kompleksowe "zabezpieczenie" ale zaczynając od kwoty min. 7-8 razy wyższej (pakiet "podstawowy"). Czas, wiedza i umiejętności kosztują.

Jeżeli ktoś zaoferuje jakiekolwiek "zabezpieczenie" za mniej niż 1500 to proszę pamiętać że są one nic nie warte ;-)
Dokumentacja zaś to też spędzony czas na jej pisaniu. Doświadczenie podpowiada mi że trzeba by było nauczyć podstaw korzystania z zaawansowanych narzędzi i to mija się z celem bo to jak nauka przez następne pół roku jak z nich korzystać i jak one działają. Wtedy cena adekwatna do godziny pracy "nauczyciela" od tego typu rzeczy (zakładając oczywiście że zna się podstawy administracji i zarządzania - a w tym przypadku chyba brak nawet tak podstawowej wiedzy).

 

So called "zabezpieczenie" to niestety płynny termin. Jeżeli mówimy o "zabezpieczeniu" to pierw wyceń to co chcesz trzymać na danym serwerze. Tylko duże korporacje albo firmy które mają tą świadomość podejmują się kompleksowego "zabezpieczania" i łatania usług, przeprowadzania pentestów i audytów zabezpieczeń etc. etc. Inaczej "zabezpieczenie" to po prostu podstawowa konfiguracja oparta o własne doświadczenie jak ma ona wyglądać aby logicznie była bezpieczna.

Taniej wyniesie "zabezpieczenie" poprzez kupno zarządzalnego vps'a ;-)

 

Jeżeli jednak chcesz w ten sposób zdobyć takową wiedzę to jestem w stanie wycenić swoje umiejętności i czas - tylko wtedy proszę dodać do ceny minimum dwa zera i zmienić cyferkę z przodu.

 

Pff.... cretinus pospolitus

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×