Skocz do zawartości
SchErk

[Dyskusja] BlazingFast.io

Polecane posty

Dzień dobry.

Dziękujemy serdecznie za dużą ilość opinii. Chcielibyśmy poinformować, iż zespół BlazingFast podjął odpowiednie kroki prewencyjne celem wyeliminowana przyszłych tego typu usterek. Jak sami możecie Państwo zauważyć, problem został już całkowicie zażegnany po stronie naszego operatora kilka dni temu. Jako firma, która potrafi i musi uczyć się na błędach, dołożymy wszelkich starań, aby dalsze problemy operatorów nie wpływały w tak mocny sposób na Państwa usługi, poprzez dodatkowe inwestycje.

Z pozdrowieniami
BlazingFast.

Edytowano przez EvoBattle (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EvoBattle,

 

To nie jest temat supportu, ale wiecie coś na temat voxility i reverse tzn dlaczego nie przepuszcza ruchu np monitoringu serwerów gier itd?

Niektóre zapytania curl także nie przechodzą

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W głównej mierze chodzi tutaj zapewne o blokadę s-portów takich jak 27015 itd celem prewencji takich metod ataków jak VSE. Oczywiście i to da się naprawić, wystarczy skontaktować się z nami, a my taką blokadę z określonego adresu ip usługi vps, zdejmiemy. A co do samego Voxility, jeżeli oni również coś takiego wprowadzili - to trzeba się z nimi kontaktować. My korzystamy z nich tylko i wyłącznie jako operatora ochrony, całość zarządzania siecią leży po naszej stronie.

Edytowano przez EvoBattle (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"

Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer blazingfast.io potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT"
Ktoś coś wie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne wypowiedzi tego Pana dość mocno sugerują po co założył tu konto. Ale jak najbardziej ma prawo do własnego zdania, już nawet nie proszę o argumenty, bo i tak dostałbym pewnie kolejną stertę bez żadnego poparcia dowodami.

Zachęcam do sprawdzenia naszej oferty serwerów Dedykowanych! https://blazingfast.io/dedicated
Również na zamówienie dostarczamy sprzęt praktycznie każdego rodzaju. Czas dostawy to około tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rolej

 

To nie jest firma nastawiona na Polski rynek więc chyba wiadomo że ceny nie są przystosowane do polskich portfeli. A pozatym jest to bardzo dobry hosting a jak wiadomo jakość się ceni i w tym przypadku jakość = cena.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to firma nie na polskie kieszenie i jest nastawiona bardziej pod jakość nie ilość ;) zaliczają co jakiś czas pad reversa lub problemy z połączeniami do kilku ISP ale która firma może napisać, że jest bezawaryjną? Wybrałem ja ze względu na filtrację ataków ddos (voxility) i nie żałuję. Support odpowiada szybko i na temat, "tarcza" na poziomie odbija wszystko również na poziomach aplikacji. Warto zostawić u nich te euro / dolary :)

Gdyby byli w Polsce i stosowali zwykły blackholing to ceny byłyby niższe a tu połączenia są filtrowane sprzętowo.

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to firma nie na polskie kieszenie i jest nastawiona bardziej pod jakość nie ilość ;) zaliczają co jakiś czas pad reversa lub problemy z połączeniami do kilku ISP ale która firma może napisać, że jest bezawaryjną? Wybrałem ja ze względu na filtrację ataków ddos (voxility) i nie żałuję. Support odpowiada szybko i na temat, "tarcza" na poziomie odbija wszystko również na poziomach aplikacji. Warto zostawić u nich te euro / dolary :)

Gdyby byli w Polsce i stosowali zwykły blackholing to ceny byłyby niższe a tu połączenia są filtrowane sprzętowo.

Ta firma nie oferuje Ci nullroute tak jak inne.

Ciągle ulepszają filtry i wprowadzają nowe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retrieving speedtest.net configuration...
Retrieving speedtest.net server list...
Testing from BlazingFast LLC (185.62.xxx)...
Selecting best server based on latency...
Hosted by KPN (Amsterdam) [0.00 km]: 243.311 ms
Testing download speed........................................
Download: 8.49 Mbit/s
Testing upload speed..................................................
Upload: 2.56 Mbit/s

Lekkie problemy z łączem?

DL wraca UP spada
Retrieving speedtest.net configuration...
Retrieving speedtest.net server list...
Testing from BlazingFast LLC (185.62.xxx)...
Selecting best server based on latency...
Hosted by Tele2 Netherlands B.V. (Amsterdam) [0.00 km]: 41.283 ms
Testing download speed........................................
Download: 267.22 Mbit/s
Testing upload speed..................................................
Upload: 1.71 Mbit/s

 

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta super, ochrona Anty-DDoS także, znajomy miał często atakowany serwer i przeniósł tam, teraz w ogóle nic mu nie wiadomo o atakach :D

@BlazingFast - Macie tyle opcji płatności, nawet te PSC, pomyślcie nad wdrożeniem płatności SMS (mam dużo serwerów gier, które z chęcią bym tutaj przeniósł), kiedyś czytałem i mówiliście że jest to nieopłacalne, trochę nie rozumiem w jaki sposób może być to nieopłacalne, przecież użytkownik nie dostawał by 100% z smsa tylko przykładowo te 40% czy ileś tam.

 

Sam z chęcią bym się też przeniósł, ale brak płatności SMS (mimo tego że macie portfel i dziesiątki opcji płatności, w tym psc) mnie odstrasza.

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za serwer wart 100 zł zapłacić ponad 200.. Fakt, czysta opłacalność. W końcu mama doładuje telefon, to nie ma problemu :) Czasem warto się przejść na lekcje matematyki, podobno na maturze jest obowiazkowa.

 

Widocznie klientela smsowa nie jest w ich zainteresowaniu.

  • Upvote 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za serwer wart 100 zł zapłacić ponad 200.. Fakt, czysta opłacalność. W końcu mama doładuje telefon, to nie ma problemu :) Czasem warto się przejść na lekcje matematyki, podobno na maturze jest obowiazkowa.

 

Widocznie klientela smsowa nie jest w ich zainteresowaniu.

 

Ja nie wiem czy na tym forum ludzie naprawdę mają jakieś problemy z rozumowaniem czy jak, o moją matematykę proszę się nie martwić, radzę sobie dobrze, ale dziękuję za troskę. Może i mama doładuje telefon, a może i nie doładuje, naprawdę nie ma się już do czego przyczepić? Przecież portfele służą do odbierania dotacji np. od graczy, nikt normalny nie opłaca w pełni serwera za pomocą SMSów. Rozumiem jakby blazingfast nie posiadało czegoś takiego jak portfel, wtedy takie pytanie było by nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za serwer wart 100 zł zapłacić ponad 200.. Fakt, czysta opłacalność. W końcu mama doładuje telefon, to nie ma problemu :) Czasem warto się przejść na lekcje matematyki, podobno na maturze jest obowiazkowa.

 

Widocznie klientela smsowa nie jest w ich zainteresowaniu.

Mnie bawi ta Wasza (większość firm) polityka odnośnie SMS.

 

1. To chyba nie Wasza sprawa kto doładowuję komu telefon.

2. Wiadomo, że jeden użytkownik nie wpłaca pieniędzy poprzez SMS tylko np. 20 za VIPa/Slota/Admina czy inne usługi.

3. Ważne chyba żeby hajs się zgadzał?

4. Widocznie niektóre osoby mają ponadto pieniędzy na koncie aby sobie wysłać i opłacić dane usługi.

 

Ja co miesiąc też doładowuje telefon za 60zł, a wykorzystuje ile? 10zł? Resztę wolę wpłacić i za coś zapłacić aby ich nie stracić.

 

 

I teraz leci hejt 3...2...1...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co miesiąc też doładowuje telefon za 60zł, a wykorzystuje ile? 10zł? Resztę wolę wpłacić i za coś zapłacić aby ich nie stracić.

 

Z czystej ciekawości aż muszę zapytać - po co go ładujesz za 60zł w takim razie i czemu nie przesiądziesz się na np. abonament w nju gdzie płacisz za realne zużyte "zasoby"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości aż muszę zapytać - po co go ładujesz za 60zł w takim razie i czemu nie przesiądziesz się na np. abonament w nju gdzie płacisz za realne zużyte "zasoby"?

 

Ponieważ mam taką umowe w plusie gdzie jest połączona z telewizją. A przy płatnościach na kartę mogę sobie pozwolić na skróceniu umowy w szybszym czasie co często się zdarza i zabrać kolejny telefon :).

 

1. Ale to chyba nie temat do takiej dyskusji.

2. Polecam przestudiować firmom o wprowadzenie płatności SMS. Tak serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×