Skocz do zawartości
Tpk-Games

Hekko.pl vs. Ih.pl?

Polecane posty

Siema, tak więc stoje przed ciężkim wyborek - Hekko czy Ih. Oczywiście chodzi o ofertę hostingu wirtualnego za 70 pare złotych.

Mam małe forum na mybb i potrzebuje szybkiego i dostępnego hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam jeszcze mini hosting więctak z 10gb-20gb. A transferu ok 100gb miesięcznie. Wziołbym mydevil.net bo miałem doczynienia z ich darmową wersją i admin jest spoko ale ciut za drogo. Zenbox również do tanich nie należy. A ostatniego nie znałem - a fakt ,że jest to zagraniczna firma nie pomaga. Ps. Nie chce linków do opini a twojej rady kori.

Edytowano przez Tpk-Games (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te obie firmy są dobre, więc śmiało może brać, nie wiem jak u nich z supportem, ale raczej nie ma negatywnych komentarzy na ten temat.

 

Sprawdź też naszą ofertę, w ramach promocji dostaniesz 3x transfer (Basic One 40GB x 3 = 120 GB miesięcznie), serwery na dyskach ssd pod bazę danych, więc wydajność bardzo dobra, z pewnością będziesz zadowolony:

 

http://www.mzone.uk/basic-ssd

 

Aby otrzymać większy transfer do zamówienia, wpisz w komentarzu WHT promocja 3x, ewentualnie skontaktuj się z nami.

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z hekko, ale po 2 latach zrezygnowałem. Miałem mnóstwo padów strony, jak zgłaszałem to zawsze było "przecież działa i z tego co widzę nic się nie działo" - dopiero jak dałem screena z padami strony z monitoringu to okazało się, że może akurat aktualizacja była. W pewnym momencie miałem takie pady codziennie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Fakt ,że parametrów w swoich kontach LH nie ma za dużych ale jakościa usług bardzo polecam.

Mam tam najmniejsze konto od trzech lat i nie spotkałem sie kiedykolwiek z jakimś problemem dot. działania. Pomocy supportu nie potrzebowałem po za jednym razem gdzie odpowiedź uzyskałem w ciągu nie całej godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×