Skocz do zawartości
vipcior

VPS OVH skoki pingu i utrata pakietów na serwerze TS3

Polecane posty

Od jakiegoś czasu posiadam VPS Classic 1 od OVH, postawiłem na nim serwer do teamspeak 3 i przez pierwszy tydzień było wszystko ok. Po tym tygodniu ping z VPS zaczął strasznie skakać(wcześniej nie sprawdzałem bo wszystko było ok), konsola ssh się zacina, momentami trudno było wpisać polecenia bo litery pojawiały się dopiero po sekundzie albo i więcej a na serwerze ts3 momentami średnia utrata pakietów wynosi 40%. Czysta loteria, przez godzinę albo kilka może być ok a potem zaczyna na jakiś czas wariować. Słyszałem że na OVH są skoki pingu no ale bez przesady, ponad 1 sekundę? :o

Ktoś miał takie problemy?

To jakiś problem po stronie OVH czy może to po prostu dla nich normalne że ping skacze do 1200ms?

Jak będę miał tylko możliwość to napiszę do supportu a jak na razie może ktoś z Was jakieś informacje podsunie.

 

xx04m7aus78b.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH tak ma, polecam ci przeniesienie się na microvps.pl o 1zł drożej ale stabilność o wiele lepsza. Przerabiałem z OVH to samo i po prostu zrezygnowałem z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym jednym najtańszym serwerze VPS z ovh mam 2 średniej wielkości strony oraz serwer teamspeak a to wszystko połączone z cloudflare, w ostatnich kilku dniach nie zanotowałem żadnych problemów, może to woja Twojego dostawcy internetu, napisz do supportu ovh, powiedz o problemie, zaradzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem TSa na tym VPSie przez kilka miesięcy, ostatnie 2 miesiące to porażka, TS nie potrafił bez Timeout'u wytrzymać 2 godzin. Obecnie przeskoczyłem na MicroVPS i jestem bardzo zadowolony i mogę Ci to z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Ja rowniez polecam MicroVPS. Do tej pory nie narzekalem i przypuszczam, ze dlugo jeszcze nie bede :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×