Skocz do zawartości
AttHost

Infinity™ nowy wymiar hostingu bez limitu

Polecane posty

Nie przejmuj się nagłymi skokami ruchu na stronie, ale ciesz się nimi bez obaw o to, czy Twój serwer lub portfel wytrzyma takie obciążenie. Wiemy, że Twoja strona lub aplikacja musi działać szybko i być zawsze dostępna, dlatego pracujemy ciężko, aby Twój projekt mógł rozkwitać. Hosting Infinity™ to po prostu:

  • Bezpieczny, szybki i niezawodny hosting
  • Nielimitowana powierzchnia i transfer
  • Darmowa Rejestracja 1 Domeny .pl

Wszystko to już od 34 zł brutto miesięcznie

 

Zapraszamy do testowania oraz zadawania pytań

https://atthost.pl/hosting-infinity/

 

Nasze gwarancje:
Dożywotnia gwarancja stałej ceny hostingu.
Gwarancja 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

post-33584-0-90098500-1431947581_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się wygląd strony oraz sama oferta. Fajna konkurencja wyrosła dla MyDevil ;)
Wygląd panelu klienta bardzo profesjonalny, DC to OVH więc powinno być stabilnie.

Tylko ciekawe jak z wydajnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się wygląd strony oraz sama oferta. Fajna konkurencja wyrosła dla MyDevil ;)

Wygląd panelu klienta bardzo profesjonalny, DC to OVH więc powinno być stabilnie.

Tylko ciekawe jak z wydajnością

 

Witam,

Już nie OVH - zostawiliśmy tam tylko jedną maszynę, reszta stoi w Sprint Data Center :) Zapraszam do testowania wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowane wszystko to i tak pic na wodę, ale zaciekawiła mnie oferta z WP, tylko jaką mam gwarancję że wszystkiego szlag nie trafi i zostanę z niczym? Cena niska no ale nie wiem czy zbytnio takiemu przedsięwzięciu zaufać.

Edit: Uciągnie to 200k uu mc?

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, cytuję naszą politykę "Bez limitu":

 

Dla nas „bez limitu” oznacza przede wszystkim bez przeszkód, zmartwień i barier!
Możesz spać spokojnie, kiedy Twój projekt nagle zyskuje na popularności, a strona internetowa przeżywa prawdziwie oblężenie. Jesteśmy tu po to, aby zadbać o Twoją powierzchnię i transfer. Jedyne na co Ty musisz zwrócić uwagę, to podstawowe kwestie obowiązujące każdego użytkownika przestrzeni internetowej…pamiętaj, aby Twoja strona była dobrze zoptymalizowana i nie powodowała trudności innym użytkownikom hostingu (np. aby z powodu nadmiernego zużycia procesora nie pożerała RAMu). W wyjątkowych i naprawdę ekstremalnych przypadkach możesz zostać poproszony o optymalizację lub przejście na swój własny serwer dedykowany.
Zaufaj nam, każdy hosting posiada te same limity… my po prostu jasno o nich mówimy.

 

https://atthost.pl/regulaminy/bez-limitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlaczego?

Jeśli dopiero startujesz z takim projektem to właśnie jest oferta dla Ciebie.

Idealny dla Startupów

Biznes on-line wymaga wielu nakładów, zanim jednak będziesz potrzebował dedykowanych rozwiązań serwerowych możesz u nas bez żadnych obaw rozwijać swój biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką mam pewność że wybryki innych nie wpłyną na stabilność w działaniu mojej strony, czy płacenie więcej coś zmieni w tej kwestii? Też jaką mam pewność że nagle nie zwiniecie interesu? Czy wybór pakietu ma wpływ na przydział zasobów?
Sporo pytań, ale chciałbym się dowiedzieć bo oferta wygląda ciekawie.

W tej chwili mam dedyka na online za 20 ojro, ale nie wykorzystuje jego zasobów w pełni load max czasami wynosi 5-7% przy 500 osobach, więc dla takiego hostingu to chyba nie był by problem, ale dla mnie najważniejsza kwestia jest stabilność i to czy no powiedzmy będę miał jakieś gwarantowane zasoby.
Mogę i płacić te 46zł mc mimo iż nie potrzebuje tyle miejsca.

 

Edit: Dobra dopiero teraz znalazłem że pakiety nie tylko różnią się pojemnością, Tylko jak to interpretować? (Obciążenie procesora 380cp/24h)

Edit2: Jakby ktoś szukał co to cp http://www.webhostingtalk.pl/topic/36722-obciazenie-serwera-unixstorm-a-inne-hostingi/

Edit3: Dlaczego hasło do usługi jest takie samo jak moje do panelu? Duży błąd patrząc od strony bezpieczeństwa, zwłaszcza gdy do strony ma dostęp kilka osób.

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raport sytuacyjny:

- hosting jest pełen dziur, nie będę pisać nawet do czego się można dostać, dlatego dla potencjalnych klientów radzę się wstrzymać z zakupem.

- dawanie subdomen we własnej domenie dla ludzi korzystających z hostingu jest trochę śmieszne, bo mogą popsuć nieźle trust flow, dlatego do tych celów polecił bym kupno domeny net albo nawet net.pl lub jakiejś innej

- zarządzanie jest trochę chaotyczne no ale to może sprawia jedynie na początku takie wrażenie, autoinstalator strasznie biedny

- całość jest na prawdę fajnie zrobiona, chętnie wykupie sobie tu usługę no tylko konfiguracja serwerów totalnie leży

- oferta jest świetna, bo nie musicie płacić za dodatkowe IP które kosztują sporo w przypadku vpsów, jednak user chyba ma zbyt dużo swobody

 

Odpaliłem sobie nawet serwer ts3 jeżeli nie macie mi tego za złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

To znaczy, że jest tam dostęp do SSH bez żadnej klatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wypuszczanie czegoś takiego dla userów aż się prosi o atak.
A i o jeszcze jednym zapomniałem, jest RAID 1, no chyba że codziennie gdzieś robicie kopie, strona główna stoi na WP no ale to akurat nie jakiś duży problem.

Edit: Może to celowe działanie skoro strona główna stoi w OVH, a serwery klientów w polsce? Niech płacą mało i mają dostęp do wszystkiego bo nam konfigurować się nie chciało. Wiem że to zabezpieczenie się przed ewentualnym padem DC no ale bez prasady.

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wszystkie opinie, w tym również za słowa krytyki. Nigdy nie zapominamy, że jesteśmy dla Klientów, a przede wszystkim dzięki Klientom. Bierzemy sobie do serca każdą sugestię, dlatego też nasz dział techniczny pracuje nad wprowadzeniem pewnych modyfikacji. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wszystkie oferowane przez nas usługi sprostały w 100% Państwa wymaganiom.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje słowo. Ile dajecie miejsca na dysku itp.? Nielimtowany? A to ciekawe. Załóżmy że masz te 1000 ludzi którzy mają swoje strony i na te 1000 stron lokuje się na sekundę 1000 użytkowników, czyli 10000 wejść. Czyli takie serwery by tego nie wytrzymała, a serwery ograniczone by go zabiły lub wyłączyły (ta stronę)

Nie ma takiego czegoś jak nie limitowane. Mógłbym jeszcze tak pisać i pisać ale szkoda moich palców na taką ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofertę Hosting Infinity™ stworzyliśmy z myślą o małych i średnich, prywatnych lub komercyjnych projektach, w których niemożliwe jest (przynajmniej z początku) określenie ruchu na stronie. Doskonale wiemy, że biznes on-line wymaga wielu nakładów finansowych, zanim jednak dana firma „rozwinie skrzydła” i będzie potrzebowała dedykowanych rozwiązań serwerowych, może u nas bez żadnych obaw rozwijać swój biznes. Kierujemy się prostymi i klarownymi zasadami, bez przypisów, haczyków i cwaniactwa zaklętego w drobny druczek, a w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań odsyłamy do https://atthost.pl/regulaminy/, bądź zapraszamy do kontaktu z nami biuro@atthost.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrku, cieszymy się, że WHT interesują się tak młode osoby, jednak staraj się więcej czytać niż pisać :)

Problem "bezlimitowia" poruszyli już bardziej doświadczeni koledzy, więc nie ma potrzeby wałkowania tego.

 

Następnym razem, weź dwa oddechy przed napisaniem posta i może stwierdzisz, że lepiej zająć się rozwojem swojego portfolio ;)

Edytowano przez Bartosz Z (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Bardzo ciekawie to wygląda, chyba znalazłem dla siebie alternatywę wobec (niestety ostatnio coraz droższego, a oferującego mniej) MyDevil. Czas przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem testowe konto PRO i.. póki co jest bardzo przyjemnie. Bardzo fajna oferta, oby jakość w czasie nie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)
angular.min.js.map:1 GET https://atthost.pl/wp-content/themes/staircase3d/js/angular.min.js.map 404 (Not Found)

Generalnie strona strasznie ciężka. Ja ładuje się to kilka razy "przeskakuje", bo ładuje obrazki i content.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jakieś nowe opinie o w/w hostingu? Statystyki, uptime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×