Skocz do zawartości
Narhir

Kalkulator: ile kosztuje strona internetowa i Kalkulator Hostingu

Polecane posty

Hej,

 

Więc tak stworzyłem taki prosty kalkulator do obliczania kosztów stworzenia strony internetowej możecie go zobaczyć tu:

 

http://www.79level.pl/ile-kosztuje-strona-internetowa-kalkulator

 

Ogólnie należało by go pewnie jeszcze trochę podstylować ale chciałbym się dopytać czy może byście doradzali jakieś zmiany np mam więcej usług które oferuje nawet za darmo ale nie ma dla nich tam miejsca a nie chciałbym żeby to był bardzo długi kalkulator

 

Może macie jakieś sugestie co należało by dodać lub odjąć ?

 

Dodatkowo planuje jeszcze nawiązać coś na styl "partnerstwa" z paroma firmami hostingowymi polegało by to na tym stworzyłbym za darmo (albo raczej za link zwrotny) kalkulator ich usług i hostował go na swojej stronie

 

Oczywiście taki kalkulator hostingowy każda firma miała by inny jedynie się zastanawiam co o tym myślicie ?

Edytowano przez Bartosz Gadzimski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko, ok..., a te ceny to wynikają z twojego doświadczenia?

IMHO niestety bez rozmowy z klientem nie da się ustalić czego tak naprawdę potrzebuje, a podając cenę czasami odcinamy sobie możliwość negocjacji i stworzenia oferty pod klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny wynikają z czasu powiązanego z stworzeniem danej funkcjonalności

 

No jak najbardziej, dlatego muszę uwzględnić taką informacje, oczywiście jak klient chce coś co wychodzi poza zakres takiego kalkulatora musi być na to pole I wysyłany formularz w celu bardziej dokładnej wyceny potrzeb :)

Edytowano przez Narhir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny wynikają z czasu powiązanego z stworzeniem danej funkcjonalności

 

Nie. Ceny wynikają z umiejętności i czasu poświęconego na ich nabycie, a nie czasu na wykonanie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nie zrozumieliśmy trochę :) ja też tak do tego podchodzę jak ty pedro84 ale to co kolega mówił myślałem że miał na myśli raczej dlaczego stronka tylko HTML'u jest tańsza od stronki z systemem zarządzania treścią , czy dlaczego stronka z unikalnym projektem jest droższa od takiej która jest zrobiona na gotowcu

 

Stawka godzinowa wynika z umiejętności i czasu poświęconego na ich nabycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh to jest offtopic tak trochę :) wtedy miałem na myśli co innego tak jak pisałem wyżej

 

no ale mniejsza o większość ;) będe wdzięczny za jakieś sugestie względem kalkulatora

Edytowano przez Narhir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ze źródła, skąd wielu ludzi czerpie, i każdy te źródło posiada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skomponowałem sobie cms'a i aż klęknąłem z wrażenia po zobaczeniu podsumowania | ceny za całość ;)

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×