Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mzulinsky

[Wykonam] Mocny UI, UX, Logo i inne

Polecane posty


Witam,


Jestem projektantem Interfejsu Użytkownika z ponad 5 letnim doświadczeniem (w tym ponad rok agencyjnym). Grafiką zainteresowałem się ponad 8 lat temu. Początkowo jedynie dla celów rozrywkowych, z biegiem czasu hobby przerodziło się w prawdziwą pracę i sposób na życie. Pracowitość i kreatywność sprawiły, że wiążę z tą branżą wielkie plany na przyszłość.. Doskonalenie zdolności artystycznych sprawiło, że mam ogromną chęć tworzenia jak najlepszych projektów - wyróżniających się na całym świecie. Podczas kilkuletniej przygody z Photoshopem nauczyłem się podstawowych zasad UX (User Experience), standardów w projektowaniu grafiki użytkowej i regularnie trzymałem się aktualnych trendów. Poznałem wielu projektantów z najwyższej półki, zdobyłem wiele doświadczenia pracując w prestiżowych agencjach. Aktualnie pracuję jako freelancer i jestem otwarty na propozycje pracy zdalnej lub zleceń.


Z przyjemnością:

- Stworzę statyczne makiety (wireframes) w Photoshopie

- Zaprojektuję intuicyjny i ładnie wyglądający Interfejs Użytkownika (strony, aplikacji, portalu/serwisu internetowego),

- Logotyp (1szt.) lub projekt loga (3szt.)

- Grafiki promocyjne


Portfolio:

http://dribbble.com/miheiz(więcej projektów mogę przedstawić po kontakcie)



W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu,

E-mail: contact[at]michalzulinski.com

Skype: michalzulinski


Zapraszam do nawiązania owocnej współpracy! :)


Pozdrawiam,

Michal Zulinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×