Skocz do zawartości
Westbam

Mini PC - jaki?

Polecane posty

Dobra - czy tak czy siak - Spajder jak tylko przetestujesz to daj znać jak to chodzi. Ja jestem baaardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A jak ze zwrotami pieniędzy? Nie było problemu? Kto zwracał?

 

Aliexpres napisało, że wykryło podejrzenie fraudu i jeżeli sprzedawca im nie udowodni w 24h, że faktycznie wysłał przesyłke wykonają zwrot kasy.

 

Po 24h napisali, że potwierdzają, że jest fraud i w ciągu 2-3 dni kasa wróciła.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówimy o Aliexpres to powiem tak: Jest OK, nie ma powodów do obaw, tylko kupować od zaufanych sprzedawców z reputacją.

 

Chyba, że ktoś ma czas i nerwy, to może kupować od kogo chce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego Vensmile to na tym win 8.1 - wszystkie programy pod winda będą chodzić normalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka dotarła po 14 dniach. Wszystko działa od razu po rozpakowaniu, póki co jestem zadowolony.

 

Windows 8.1 działa bardzo fajnie na tym urządzeniu ale coś więcej skrobnę jak go potestuje, bo nie miałem jeszcze kiedy tak przy tym usiąść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak tam reinstalować system, wiadomo windows po jakimś czasie zacznie zamulać
dodają płytkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płytki nie dostałem. System można chyba normalnie instalować z bootowalnego pendrive'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też sądziłem że mogę normalnie zainstalować,
a po jakimś czasie pisze mi że nie można aktywować
co ciekawe HP dosłało za friko płytki

więc pytania 1. czy te pudełko ma brandowany OS, 2. czy ten OS nie jest okrojony na potrzeby urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A zrobiłeś reinstall zgodnie z licencją? Tam jakieś kody aktywacyjne trzeba wyciągać chyba. Przynajmniej ja tak z officem miałem że po 3 reinstalach kompa licka poszła na śmietnik bo pani mi napisała że trzeba "wyrejestrować" przed reinstalem a później zarejestrować.

 

Co prawda jej odpisałem że miałem bluescreeny albo dysk uszkodzony i tylko reinstall / wymiana dysku wchodziła w grę to mnie odesłała do kasy po zakup nowej ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 99,9% stoi tam Windows 8.1 with Bing. To darmowa (?) wersja systemu skierowana do producentów taniego sprzętu. Microsoft wypuścił ją w celu popularyzacji usług Bing (domyślnie nie można pozbyć się ich z systemu) i podjęcia walki z Chromebookami. Stąd problemy z kluczem.

bing.png

Microsoft nie praktykuje już fizycznych nośników - kupując "pełnego" Windowsa 8.1 w ich sklepie za płytkę trzeba ekstra dopłacić (a i tak nie zawsze jej zakup jest możliwy). Kupując "pudełkową" wersję Office 365 w środku też jest tylko karta z kluczem.

Do swojego notebooka także płyty z systemem nie dostałem chociaż wiem, że niektórzy (np. Asus) wciąż je dorzucają.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to strata pieniędzy na coś, czego ludzie już nie używają, tak samo jak przestało się używać dyskietek. Każdy ma dzisiaj dostęp do internetu i może pobrać sobie odpowiedni software, a i we własnym zakresie wypalić ISO na płytę, jeśli ma taki kaprys.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×