Skocz do zawartości
gienek135

Offshore dla wideo (do 30 minut)

Polecane posty

Witajcie.

 

Szukam serwera na którym mógłbym przetrzymywać i udostępniać (w formie strony internetowej) filmiki pochodzące z różnych programów telewizyjnych. Nie mówię tutaj o filmach pełnometrażowych, tylko fragmentach i wycinkach z programów typu Kawa czy herbata, Jeden z dziesięciu itp.

Zależy mi bardzo na tym, żeby filmy te nie były kasowane (bo dla przykładu na YouTube często są).

 

Potrzebuję więc serwera z dużym łączem.

Z tego co wyliczyłem, to jeśli film o długości 15 minut zajmuje 100MB, to będzie potrzebne łącze o wielkości niecałego 1Mbps na użytkownika. Dobrze to w ogóle policzyłem? Jeśli tak, to celowałbym póki co w maksymalnie 200 użytkowników online, więc potrzebowałbym mniej więcej 300Mbps, żeby był jakiś zapas.

 

Nie mam pojęcia ile RAM potrzeba do streamowania filmów, więc prosiłbym także mnie uświadomić. Z procesorem to samo, ale z tego co wiem, to procesor procesorowi nierówny, więc parametry na stronie chyba mało co mówią.

 

Dysk: 100GB (najlepiej z możliwością rozbudowy).

 

I problem jest z budżetem, bo nie mam pojęcia ile coś takiego kosztuje. Nie chcę najtańszej oferty, bo zdaję sobie sprawę, że offshore kosztuje, ale jednocześnie nie chcę wydawać dużo, bo dopiero przewiduję start serwisu.

 

Skrót: 300Mbps łącze, 100GB dysk, offshore dla tego typu materiałów (raczej nie należą do aż tak bardzo nielegalnych)

 

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam,

 

Możemy stworzyć dla Państwa takie rozwiązanie, wraz z administracją.

Zapraszam do kontaktu e-mail z nami: kontakt@slotex.pl

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aby zamieszczać materiały stron trzecich na swoim serwerze, musisz posiadać zgodę właściciela materiału.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serwer może być w UK to zapraszam do nas.

 

Myślę, że jakieś Unijne regulacje nie pozwoliłyby mi na udostępnianie tego, co opisałem w pierwszym poście. Z tego co widzę, to Twoja firma jest zarejestrowana w UK - możesz wypowiedzieć się więcej na ten temat?

 

Witam,

Aby zamieszczać materiały stron trzecich na swoim serwerze, musisz posiadać zgodę właściciela materiału.

 

Dlatego szuka offshore...

 

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz wypowiedzieć się więcej na ten temat?

 

Nie jesteśmy zarejestrowani w UK, jesteśmy po prostu angielska firmą. Firma jest fizycznie na terenie Wielkiej Brytanii, więc pisanie o samej rejestracji byłoby nieprawdą.

 

Odnośnie Twojej treści, myślałem, że ma to być wszystko legalne, z Twojego postu wnioskuję, że tak raczej nie będzie.

Niestety w tym przypadku nic Ci nie będziemy mogli zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×