Skocz do zawartości
nowy231

Serwer Dedykowany - szukam

Polecane posty

Witam poszukuje oferty podobnej jaka oferuje Mintshost - https://www.mintshost.pl/dedykowane.php
a dokładnie serwer mini.

 

Zalezy mi na minimum 2GB ramu, dobrym procesorze oraz systemie FreeBSD 9.2 32Bit.

 

Wziąłbym serwer na mintshost, jednakże czas oczekiwania to 5 - 7 dni co odpada, ponieważ potrzebuje maszyne na teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

kimsufi / online.net

 

Raczej w tej cenie nic innego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mam do odstąpienia serwer START w cenie sewera mini.

Pisz gg1470483

 

Cena na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer za 5 minut może być gotowy - zapraszam.

ECO 0 w cenie 161,00 pln netto - trochę większy niż w założeniach o których piszesz, ale może...

https://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedykowane

 

Zapraszam

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont info@sprintdatacenter.pl

kont 696 021 304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viperoo, masz rację - nie ma sensu zostawiać pieniędzy w kraju i otrzymywać wsparcia, o którym klienci SYS mogą pomarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viperoo, masz rację - nie ma sensu zostawiać pieniędzy w kraju i otrzymywać wsparcia, o którym klienci SYS mogą pomarzyć ;)

Super, o supporcie piszesz np. sprint data center ? Kiedyś mi przeinstalowywali dedyka ponad 8 godzin. Czy piszesz o supporcie w minthost który nie ma nawet monitoringu, trzeba się dopraszać żeby zrestartowali dedyka jak się zawiesi czy cokolwiek.

 

Jak ktoś chce supportu to albo wybiera firmę z dobrą opinią czy sprawdzoną a ta osoba woli raczej najtańszego dedyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, o supporcie piszesz np. sprint data center ? Kiedyś mi przeinstalowywali dedyka ponad 8 godzin. Czy piszesz o supporcie w minthost który nie ma nawet monitoringu, trzeba się dopraszać żeby zrestartowali dedyka jak się zawiesi czy cokolwiek.

 

Jak ktoś chce supportu to albo wybiera firmę z dobrą opinią czy sprawdzoną a ta osoba woli raczej najtańszego dedyka.

 

Ja polecam SPRINT DATA CENTER, jestem ich klientem od roku i korzystam z kilku serwerów, mimo różnych "niespodzianek" np. pady dysków ich serwis zawsze załatwia szybko zlecenia bezwzględu czy to wtorek czy niedziela czy 10 rano czy środek nocy.. Jak jest temat bardzo pilny to się dzwoni do serwisu a nie wysyła mejla.. Według mnie SPRINT to obecnie bardzo konkurencyjny i elastyczny dostawca

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje wsparcia, serwer raz skonfigurowany będzie nieruszany, potrzebuje to co pisałem z naciskiem na system, który musi być 32 BITOWY!

 

Mam drugi serwer z kimsufi i oni nie oferuja juz instalacji takiego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, o supporcie piszesz np. sprint data center ? Kiedyś mi przeinstalowywali dedyka ponad 8 godzin.

 

Sam nie potrafisz przeinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SDC udostępnia IPMI, gdzie możesz sobie zamontować dowolne ISO.

Jeśli chodzi o wsparcie, to technik o 2 w nocy, w pięć minut podpiął napęd z systemem rescue, więc jest bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce maszyny za 200 zł...

 

Taniej niż w mints raczej nie znajdziesz dedyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Sam nie potrafisz przeinstalować?

1. Nie, moja wiedza ogranicza się tylko do siania hejtów.

2. To nie temat do pisania opini na temat Sprint Data Center, ogólnie polecam ich oraz uważam że mają fajną ofertę aczkolwiek osoba ma budżet ~100 zł na miesiąc (89 kosztuje mini w minthost) a SDC najtańszy serwer ma od ~190 zł.

3. Zaproponowałem tylko SYS, skoro system musi być 32 bitowy to i tak moja propozycja odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo, temat do zamknięcia
skoro nikt nie jest w stanie zaproponować nic podobnego, a nie tańszego jak ktoś wyżej napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy, weź serwer ze Sprint, trochę drożej ale masz pewność, że serwer będzie Ci działał i ktoś pilnuje Twojej maszyny przez cała noc.

W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mozemy Panu zaoferowac cos do 100PLN netto.

 

Lokaliazcja Warszawa.

 

W razie zaintersowania prosze pisac.

 

Dino Strzeminski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może maszyna wirtualna z TikTalik? Ostatnio chyba wprowadzili FreeBSD do obsługiwanych systemów.


Nie mamy... Miało być ale x64 w wersji 10... jeśli dobrze pamiętam... i tylko na PRO (HVM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×