Skocz do zawartości
Majkelo

Sprzedam stronę z filmami online

Polecane posty

Witam.

Do sprzedania posiadam serwis internetowy z filmami online. Filmy online dodają się same, automatycznie z jednego z najpopularniejszych polskich serwisów tego gatunku - zalukaj.tv.

Dodatkowo strona ta jako jedyna w swoim rodzaju posiada skrypt, który omija wszelakie limity, reklamy nałożone na film i podaje użytkownikowi cały materiał filmowy w nowym odtwarzaczu. Dzięki temu można dodać skrypt, który nakładałby na odtwarzacz własne reklamy bądź też limit czasowy na oglądanie itp.
Strona posiada następujące opcje:
- logowanie,
- rejestrację (wraz z zabezpieczeniem przeciwbotowym),
- przypomnienie hasła,
- zmianę hasła,
- wylogowanie,
- możliwość zakupu konta VIP, a po jego otrzymaniu użytkownik może film pobrać na własny komputer (płatności obsługuje Transferuj.PL - wpłaty są przyjmowane automatycznie o każdej porze),
- formularz kontaktowy,
- możliwość dodawania komentarzy i oceny strony poprzez system gwiazdkowy (wszystko poprzez technologię AJAX, bez przeładowania strony),
- wyszukiwarka wyświetlająca 5 najtrafniejszych wyników bez przeładowania strony oraz możliwość podejrzenia wszystkich wyników po kliknięciu "pokaż wszystkie wyniki".


Użytkownicy podczas rejestracji są zmuszeni do kliknięcia w link wysłany na ich skrzynkę pocztową celem potwierdzenia adresu e-mail. Dodatkowo są zmuszeni podać swoją płeć - to świetne rozwiązanie na wysyłanie masowych reklam mailingowych - adresy e-mail są potwierdzone (naprawdę istnieją, nie są zmyślone), dodatkowo użytkownik zlecający mailing (klient) może wybrać do jakiego grona ma dotrzeć wiadomość (kobiety, mężczyźni, wszyscy).
Na stronie można umieszczać też reklamy w treści strony oraz na odtwarzaczu.

Do tego wszystkie sprzedaję też fanpage, który posiada ładną oprawę graficzną: https://www.facebook.com/eSeansTV
Wszystko jest świeże, pracowałem nad tym ponad 2 miesiące, start strony był 2 dni temu. Google już zdążyło zaindeksować blisko 300 linków ze strony.
Oprócz serwisu i fanpage, sprzedaję też domenę eseans.tv - bardzo atrakcyjna domena jak przystało na tą tematykę.


Zainteresowane osoby proszę o kontakt na admin@eseans.tv wraz z proponowaną ceną. Możliwość wystawienia aukcji allegro.

 

PS. Cena określona przeze mnie nie jest wiążąca. Wynika ona z tego, że taki jest wymóg tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć czym kierowałeś się podając tą cenę na stronę?

 

Pierwsze pytanie skrypt jest autorski?

Ta strona jest nie dokończona to raz bo jedynie co to jest strona główna + logowanie no i można sobie jakoś film obejrzeć.

Sam piszesz że wystartowało to bardzo nie dawno więc ani tam ruchu nie ma ani jakichkolwiek zysków z tego.

Fanpage to praktycznie pustka więc nie ma on żadnej wartości

 

Powiem szczerze chcesz kupę kasy co tak naprawdę nie jest tyle warte

Też mogę sobie napisać skrypt automatycznego dodawania filmów zrobić prostą stronę na WP i wołać kupę kasy tylko to się po prostu nie sprzeda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt jest autorski, pisany przeze mnie od podstaw. Nie wykorzystuje żadnego WP - od A do Z pisany przeze mnie.

A co do ceny - przeczytaj dopisek post scriptum (PS) w pierwszym poście tego tematu - mogłoby tam być wpisane 10.000zł, a równie dobrze 1zł.

 

Ja też znam wartość czasu, który poświęciłem na pisanie tego wszystkie (ponad miesiąc czasu) i przecież nie puszczę tej pracy za 50zł (gdzie sama domena kosztowała niecałe 150zł). Polecam odwiedzić np. ten temat: http://oferia.pl/zlecenie/item1088624-skrypt-serwis-filmy-online-premium-kinoman-tv-zalukaj-tv-ekino-tv, aby zobaczyć średnie propozycje cenowe za podobny skrypt ;)

 

Owszem, można znaleźć też masowe skrypty podobnego pokroju na allegro za 30zł. Tyle tylko, że nie dość iż jakość tego kodu woła o pomstę do nieba to jeszcze jest to sprzedaż masowa i podobnych serwisów w internecie jest potem kilkadziesiąt.

Edytowano przez Majkelo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

to jeszcze jest to sprzedaż masowa i podobnych serwisów w internecie jest potem kilkadziesiąt.

 

Łącznie z twoim...

Mogę dać 350 zł. Jak coś, pisz na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z najpopularniejszych polskich serwisów tego gatunku - zalukaj.tv

To "z" oznacza, ze stamtąd pochodzą materiały filmowe. W treści jest też ujęte jaka domena jest na sprzedaż. Chodzi o eseans.tv.

Warto czytać całą treść, a nie zwracać uwagę tylko na linki w ogłoszeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już kilka ofert, ale ostatecznie strona nie została jeszcze sprzedan. Jeśli jesteś zainteresowany - zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×