Skocz do zawartości
Majkelo

eSeans.TV - Filmy Online bez limitów

Polecane posty

Prosiłbym o ocenę strony http://eseans.tv/

Ogólnie pomysł pojawił się po tym jak często chcąc zobaczyć wieczorem przed snem jakiś dobry film, wiecznie natrafiałem albo na limity, albo na kompletny brak możliwości obejrzenia filmu (błędy typu: "serwery przeciążone" itp.). Do tego dochodziły też setki reklam, które otwierają się na tego typu stronach po kliknięciu gdziekolwiek, w cokolwiek (i niestety w otwartych oknach często pojawiają się też różne śmieci, przez co antywirus szaleje).

 

Postanowiłem stworzyć własny serwis tego typu, który działa dokładnie tak jak słynne zalukaj czy ekino, z tym że na mojej stronie nie spotkamy się z żadnymi limitami czy też masowymi reklamami uniemożliwiającymi zrobienie czegokolwiek.

 

Żaden film oczywiście nie jest hostowany na moim serwerze, żaden film nie został też umieszczony przeze mnie czy też przez użytkowników portalu na zewnętrznych serwerach. Użytkownicy nawet nie mają takiej możliwości. Portal bazuje na linkach do filmów, które w sieci już są zamieszczone przez kogoś innego i jest możliwość obejrzenia ich. Portal co najwyżej omija limity i podaje użytkownikowi gotowy film do obejrzenia bez limitów i bez reklam.

 

Co do wyglądu to starałem się zrobić to jak najprościej, bez użycia zbyt wielu grafik w layoucie.

 

Zapraszam do oceny :)

Edytowano przez Majkelo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam, ale... nie lubię, jeśli nazwa użytkownika musi mieć 6 znaków :P nie mogę też wpisać w nazwie maila, więc muszę dopisać do ulubionego loginu jakąś cyfrę, której potem nie zapamiętam i więcej się nie zaloguję :-/ może spróbuj dodać logowanie fb? Strona całkiem dobrze się zapowiada na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich serwisów jest mnóstwo. Poza tym, jeśli nie hostujesz u siebie tych filmów, to jaką dajesz gwarancję, że w playerach nie pojawi się milion reklam? Tylko czekać aż wprowadzisz premium sms itp.

 

Nie ma przyszłości ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A otworzyleś ta strone chociaż? Filmy są odtwarzane w moim playerze, więc skąd te reklamy miałyby się wziąć jesli ja ich tam nie umieszcze?

Nie wiem gdzie widziałeś taki serwis gdzoe można zawsze obejrzeć film bez limitow, bez reklam i za darmo. Ja z takich serwisów znam tylko cda, gdzie baza filmów jest uboga, zwłaszcza jeśli chodzi o filmy polskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A otworzyleś ta strone chociaż? Filmy są odtwarzane w moim playerze, więc skąd te reklamy miałyby się wziąć jesli ja ich tam nie umieszcze?

Nie wiem gdzie widziałeś taki serwis gdzoe można zawsze obejrzeć film bez limitow, bez reklam i za darmo. Ja z takich serwisów znam tylko cda, gdzie baza filmów jest uboga, zwłaszcza jeśli chodzi o filmy polskie ;)

 

Otworzyłem stronę, ale nie mogę obejrzeć żadnego filmu, gdyż dostęp wymaga logowania, a Ty nie podałeś na forum konta testowego, więc oceniam to, co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest ok da się normalnie obejrzeć film i nie ma miliona reklam w playerze.

Jedynie do czego bym się przyczepił to logo które jest okropnie duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt prosty design - pierwsze skojarzenie, to domyślny szablon Wordpress'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że serwis zbiera wszystkie filmy, a nie np. z samymi polskimi napisami lub polskim lektorem. Poszukując sobie jakiegoś SF natrafiałem tylko na czystą wersję ENG. Niby nie problem, ale jednak to by polepszyło odbiór u wszystkich użytkowników. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Artix filmów w wersji ENG jest bardzo mało. Sam nie wiedziałem, że istnieją w ogóle filmy (na stronach, z których filmy są kopiowane), które nie są przetłumaczone. Musiałem przerabiać nieco funkcjonalność bota.

 

Dla przykładu, są filmy z gatunku Dramat, gdzie na wszystkie filmy - ok. 5500 filmów - nietłumaczonych filmów jest ok. 100. Myślę, że to niewielki odsetek. Poza tym podczas przechadzania się między kategoriami filmów (przykładowo po wejściu w kategorię "Dramat" - http://eseans.tv/dramat-1.htm) można sobie wybrać, aby skrypt wypluł nam filmy TYLKO z lektorem bądź TYLKO czytane. Wtedy nietłumaczone filmy zostają odrzucone automatycznie ;)

 

Co do designu - ja nie lubię stron, które są zbytnio przepełnione grafiką. Lubię prostotę w stronach. Strona, która wykorzystuje w większości sam CSS, z minimalną liczbą grafiki (np. tylko ikony) jest dla mnie o wiele lepiej prezentującą się stroną niż strona, która składa się tylko z samej grafiki (czyli w tła divów wpakowane są grafiki itp.). Dla przykładu to forum jest proste, schludne, grafika znajduje się praktycznie tylko w nagłówku (no i oczywiście ikony). Wygląda to naprawdę fajnie, profesjonalnie i nie ma tego przesytu grafiki.

Edytowano przez Majkelo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona przejrzysta wygodna i prosta o to chodzi tak trzymać

a jak wprowadzi sms premium to i bardzo dobrze przecież chłopak nie jest z caritasu żyć za coś musi.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platne konto VIP będzie i dzięki niemu będzie można pobierać filmy na dysk Oraz nie beda wywyświetlane reklamy dla VIP-ów. W rzeczywistości to taka forma przekazania darowizny na uyrzymanie i dalsze wzbogacanie serwisu o nowe filmy czy jakieś inne udoskonalenia dla userow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×