Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

ostatnio wpadłem na pomysł kupna serwera VPS. Służyłby mi on do stawiania na nim botów. https://www.ovh.pl/vps/vps-cloud.xml

I teraz mam parę pytań

1. Czy na serwerze z system Windows 2012 R2 będę mógł odpalić plik .jar który będzie działał za do chwili w której go zakończę, czy działa bez połączenia z moim komputerem.

2. Czy taki serwer ma dostęp do internetu. Chodzi mi o to czy odpalony plik bota przykładowo do Tibii :P będzie działał korzystając z zasobów sieciowych które pobierane są z serwerów danej gry?

3. Czy ów system ma w miarę przystępny tryb graficzny na którym bez problemu będę się mógł poruszać?

4. Jeśli nie mógłbym tego zrobić to czy istnieje taka usługa w sieci która oferowała by to co mi jest potrzebne?

 

 

Nie znam się na serwerach i proszę o nie zbycie moich pytań odsyłaniem do Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Jak zainstalujesz Javę to pliki jar odpalisz

2) Oczywiście że ma dostęp do internetu, przecież o to chodzi; ma publiczny adres IP.

3) Ma tryb graficzny, takie Windows 7 + kafelki z 8

4) google

 

Pozdr

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do odpalenia jarów nie trzeba windowsa, a nawet do exeków warto zainteresować się wine, dla samego faktu oszczędzania kasy na licencji.

 

Ale co kto lubi oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×