Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

[SPRZEDAM] Blog o World of Tanks 50k UU

Polecane posty

Gość Filip Nowacki

Jak w tytule, mam do sprzedania blog działający od końca czerwca 2014. Strona cieszy się popularnością w społeczności gry(2 największa strona w Polsce). Więcej informacji na pw dla zainteresowanych.

 

Cena do uzgodnienia.

 

Cyferki:

7rTTqFH.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Sprzedaję, ponieważ brakuje mi czasu na prowadzenie tego projektu, gdyż wdrażam się w nowe forum a ciężko pogodzić 2 rzeczy na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

@update

Obniżam cenę do 250zł, chcę by ten projekt dalej funkcjonował bo szkoda tego co już osiągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Odświeżam,

nie chcę by serwis upadł ostateczna cena to 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wizjerczolgisty.pl/wyjasnienie-ostatniego-zastoju-na-blogu/

 

I sprzedaje bloga gdzie już poinformował, że WizjerCzolgisty kończy działalność...

 

Do tego patrząc na statystyki strony, które Filipsiu zamieścił, a na aktywność użytkowników na facebooku to jest coś nie halo (prawie 700 fanów, bardzo fajne statystyki strony, a przy postach po 0-2 like).

 

Zresztą pamiętam, że w niektórych opisach klanów, czy stronach klanów była wzmianka o WizjerzeCzolgisty - i na tym chyba stanęło. Forum też nie ma, gdzie użytkownicy mogą "budować społeczność". Aktywność użytkowników jest znikoma na blogu (a statystyki pokazywały zupełnie co innego). Nie chce mi się wierzyć, że przy takich statystykach nikt nie komentuje tekstów.

 

Zresztą nie mój interes, ale skoro sprzedaje się coś to nie wypada informować o zakończeniu działalności (przez co "czytelnicy" uciekają ze strony i zapominają o niej), a jeżeli już tak postępujesz to wypada o tym poinformować w tym temacie, a nie mydlić oczy statystykami sprzed kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Przychodzi czas opłat za kolejny rok a chętnych brak więc trza to zamknąć i tyle.

Co do samych statystyk... ludzie przychodzili tam poczytać nowości a nie komentować, cóż... taka specyfika tej branży.

 

Temat do zamknięcia chyba, że ktoś jest zainteresowany to zapraszam z propozycją ceny na pw(do 200zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×