Skocz do zawartości
FrozenShade

[Współpraca]Poszukiwany grafik do projektu gry komputerowej

Polecane posty

Witam

Wraz z małym teamem tworzymy grę RPG, taki typowy oldskulowy dungeon crawler, ale z grafiką 3D. Oto filmik z bardzo bardzo wczesnej wersji:



Na swoim koncie mam już jeden ukończony projekt, gra jest w sieci od długiego czasu, jest darmowa, ludzie sobie grają... http://pgr-online.pl

Profile moich projektów na portalu Warsztat.gd:
http://warsztat.gd/projects/dungeon_game
http://warsztat.gd/projects/pgr_online


To tak, żeby pokazać, że do tematu podchodzę poważnie, jestem profesjonalistą itp. A, no i programuję zawodowo od ponad 10 lat.

Poszukuję zdolnego grafika do pomocy, głównie przy malowaniu gui, tekstur, kogoś kto wykona też lay na stronę www.

Dotrzymywanie terminów (które grafik sam będzie określał) jest dla nas bardzo istotne - jeśli powiesz, że coś będzie za tydzień to zrób to na za tydzień a nie każ na siebie czekać np 3 tygodnie...
Temat zapłaty oczywiście się pojawi jak tylko projekt zostanie ukończony i zaczniemy grę sprzedawać (a przynajmniej próbować sprzedać), będzie to oczywiście udział w zyskach, którego wielkość będzie proporcjonalna do wkładu w projekt. Deklaruję możliwość podpisania z każdym członkiem zespołu odpowiednich papierów.


Chętnych proszę o odpowiedź tutaj bądź na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zbyt dużo wymagacie w zamian za niewiele... Procent w zyskach, a co jeśli nic nie sprzedacie?

Potrzeba wam gracza, który się interesuje takimi grami, a jednocześnie chciałby w wolnej chwili tworzyć grafikę do gry. Na pewno nie będzie łatwe znalezienie kogoś takiego, ale powodzenia życzę.

I jeszcze to:

Dotrzymywanie terminów (które grafik sam będzie określał) jest dla nas bardzo istotne - jeśli powiesz, że coś będzie za tydzień to zrób to na za tydzień a nie każ na siebie czekać np 3 tygodnie...

 

Jeśli byście solidnie wynagrodzili to dotrzymywanie terminów, to na pewno jakaś solidna firma by to robiła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukamy firmy, szukamy zapaleńca, maniaka takiego jak my.

Każdy z nas coś robi prawie codziennie. Czasem jest to jakiś drobiazg, czasem potrafię przysiąść na kilka dobrych godzin. Progress jest.

Widzisz, ja to rozumiem tak, że jak ktoś chce to się zgłosi. Z tymi wymaganiami to piszę prosto z mostu, bo teraz prawdopodobnie trzeba będzie dosłownie wyrzucić kilka grafik i robić je od nowa, a to z tego powodu, że zakończymy współpracę z osobą, która zwyczajnie się nie wywiązuje. Od miesiąca jest 'w ten weekend siądę i zrobię'. A przecież wystarczyło napisać: sorry, cały miesiąc mam zawalony.

 

Ryzyko jest zawsze, pierwszy projekt, pomimo, że został ukończony, wydany to okazał się niewypałem. Na szczęście sam nie nastawiałem się na nie wiadomo co, raczej traktowałem go jako rozgrzewkę - w tym się sprawdził. Gdyby tak każdy grafik, koder, mapdesigner, dźwiękowiec itp wołał na dzień dobry pieniądze to na świecie nie było by gier niezależnych, gier tworzonych przez amatorów. A przecież nie każda taka gra kończy jako pliczek do pobrania za darmo. I chyba lepiej usiąść wieczorem i zrobić coś fajnego w grupie sympatycznych ludzi niż zasiąść przed telewizorem i zmarnować kolejny wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była by fajna gra gdyby wlaczyc w fabule i grafike takie klimaty jak w Creativerse ze steam

 

Powiedzmy sobie szczerze ze lay do strony to zupelnie inna bajka niz tekstury:)

Czy potrzeba wam tylko grafika?

 

Mam pewien pomysl na fabule gry. moje gg: 45472020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przyjdzie czas na promocję i będziemy szukać kogoś do pomocy to pewnie zrobię tu odpowiedni temat. Będziesz chciał to się zgłosisz. Na chwile obecną szukamy grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczone myślenie ;)

Teraz ostatnio wyszło baldurs gate 3 i to tylko dlatego ze było duże parcie na nowe przygody w tym świecie (własnie byla szeptanka co sama się napędzała - chętni do testów, sponsorzy, klienci).

Twój stosunek nie zachęca do współpracy nad jakimś ciekawym projektem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj, jesteśmy na pewnym etapie prac. Na tym etapie potrzebny jest nam grafik do zespołu. Nie scenarzysta, nie specjalista od reklamy, nie muzyk czy level designer. Odpowiedziałem ci, że nikt od fabuły nie jest poszukiwany to wyjechałeś z reklamą. Fajnie, że znasz się na tylu rzeczach. Masz jednak problem na bardzo podstawowym poziomie - nie akceptujesz tego, że ktoś mówi ci 'nie'. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś takim.

 

Trzymajmy się tematu jakim jest poszukiwanie grafika. Jeśli chcesz sobie ze mną porozmawiać na dowolny inny temat - zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×