Skocz do zawartości
nolimits

Domena Wykop.Se

Polecane posty

Ciekawe skąd taka cena jak domena ma 10 dni ;)

 

Bo to miało być 10zł a że pomyślał o dzisiejszym dniu dodał 1zł by było 11zł a że suma wyglądała dziwnie chciał dodać zera po kropce ale zapomniał dodac kropki i zamiast 11.00 zł wyszło 1100zł . Cóż brak edycji postu chyba bo przecież nikt normalny takiej ceny by nie wystawił. Prawda?

 

:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czułbym się oszukany biorąc tak wartościową domenę za takie grosze, jeśli przyjmiesz ode mnie jeszcze tysiąc to jutro wysyłam kuriera z umową.

 

Pozdrawiam.

Janusz Biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Fajna strona na kopalnie bitcoinów, ale że to już nie jest modne i opłacalne to i domena nieopłacalna.

Plagiat wykopu też może być, ale ja osobiście nie korzystam z wykopu, więc i dla mnie domena nieopłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo tyczy się platynowych/zlotych numerow na allegro w dziale GSM. Kombinacje tragiczne ale w tytule ZLOTY/OKAZJA/PLATYNA... jak napisalem do 2 gosci pytanie na czym polega to "ZLOTO" to: a) jeden mnie wysmial i napisal ze *palantowi* nie bedzie tlumaczyc; b) drugi napisal zas, ze jak nie widze potencjalu to mam se kupic okulary; a numery cos w stylu: 936 083 528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam powiem tylko tyle. Z kopernika też wszyscy się śmiali. W 1997 roku Newsweek publikował artykuły że internet się nie przyjmie. itp itd.

 

Myślcie dalej tak sztampowo . Do zobaczenia za dwa lata z Teneryfy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No tak tylko ty chcesz 1100zł za domenę która jest warta 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam powiem tylko tyle. Z kopernika też wszyscy się śmiali. W 1997 roku Newsweek publikował artykuły że internet się nie przyjmie. itp itd.

 

Myślcie dalej tak sztampowo . Do zobaczenia za dwa lata z Teneryfy. ;]

 

1100 zł na teneryfę to mało :( z 5 minimum domen za jakąś lipę byś musiał sprzedać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam powiem tylko tyle. Z kopernika też wszyscy się śmiali. W 1997 roku Newsweek publikował artykuły że internet się nie przyjmie. itp itd.

 

Myślcie dalej tak sztampowo . Do zobaczenia za dwa lata z Teneryfy. ;]

 

Po tym tekście nie pozostaje nam nic innego jak się z Ciebie śmiać :) Porównujesz gówno do twarożka, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja ci mogę sprzedać jakąs domenę aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbb.pl i powiem ci że ona się kiedyś przyjmie. Cena to jedyne 25000 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby się nawzajem nie obrażać, spróbuję do tematu podejść poważnie.

 

Owszem, nazwy domen czasem, w sprzyjających okolicznościach zyskują na wartości. Czasem też tracą, rzecz jasna. Pytanie w tym przypadku brzmi następująco: jeśli przed 14. marca - kiedy to zarejestrowałeś domenę - nazwa ta nie była dla nikogo innego warta nawet ceny rejestracji, to czy w ciągu tych kilkunastu dni akurat zdążył się już gdzieś pojawić ktoś, dla kogo jest ona warta ten tysiąc lub chociażby kilkaset?... Dość mało prawdopodobne.

 

Domena była już wcześniej rejestrowana, DomainTools ma zapisy sięgające wstecz do 2009-ego roku. Jednak poza tym serwisem trudno jest gdziekolwiek znaleźć po niej jakikolwiek ślad. Zatem nie okazała się aż taką żyłą złota. I najprawdopodobniej nie okaże też w najbliższej przewidywalnej przyszłości.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu nazwa domenty skojarzyła mi się z kawałem...

 

Mocno podchmielony gość wraca nocą do domu i skraca sobie drogę przez cmentarz.

Nagle dostrzega kopulującą parę.

Bez zastanowienia bełkoce więc:
- Ty, ziomuś, nie bądź żyła, daj podupczyć...
- Taa, akurat. Sam se wykop!

 

albo: Taa, akurat. Sam wykop se!

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby się nawzajem nie obrażać, spróbuję do tematu podejść poważnie.

 

Owszem, nazwy domen czasem, w sprzyjających okolicznościach zyskują na wartości. Czasem też tracą, rzecz jasna. Pytanie w tym przypadku brzmi następująco: jeśli przed 14. marca - kiedy to zarejestrowałeś domenę - nazwa ta nie była dla nikogo innego warta nawet ceny rejestracji, to czy w ciągu tych kilkunastu dni akurat zdążył się już gdzieś pojawić ktoś, dla kogo jest ona warta ten tysiąc lub chociażby kilkaset?... Dość mało prawdopodobne.

 

Domena była już wcześniej rejestrowana, DomainTools ma zapisy sięgające wstecz do 2009-ego roku. Jednak poza tym serwisem trudno jest gdziekolwiek znaleźć po niej jakikolwiek ślad. Zatem nie okazała się aż taką żyłą złota. I najprawdopodobniej nie okaże też w najbliższej przewidywalnej przyszłości.

 

Wreszcie jakaś konkretna informacja . Dzięki

 

A z mojej strony powiem tak. Owszem nie nastawiam się na to że pierwsza lepsza osoba rzuci się na tę domenę. Ale wiem że za rok 2 lata będzie warta minimum tyle co chcę za nią. Nie widzę podstaw aby tak nie było.

 

Zobaczcie co się dzieje z pl-kami. Przecież teraz każdy wyraz , ba bawet dwa razy są pozajmowane.

I to nie ważne czy jest to zaprawa-murarska.pl czy reka-w-gipsie.com.pl . Więc dlaczego domena moja domena - krótka , chwytliwa , łatwa do zapamiętania i która sama w sobie mówi nam o co chodzi jest zła?

 

Czy dwa lata ( no dobra max 4 lata) temu ktokolwiek by pomyslal aby rejestrowac kazda nazwe w slowniku polskim . pl ??? Został by zwyzywany , zbluzgany z błotem itp itd

 

Ten się smieje kto się śmieje ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Sprzedam ci kilo jabłek za 1500zł bo jak zrobisz nalewkę z nich to za 20 lat tyle będzie warta.

 

 

No teraz ci nikt tyle nie zapłaci jak jest warta 0zł. Poczekaj dwa lata to może się ktoś trafi. Pod warunkiem że wypromujesz domenę i będzie coś znaczyła w internecie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z mojej strony powiem tak. Owszem nie nastawiam się na to że pierwsza lepsza osoba rzuci się na tę domenę. Ale wiem że za rok 2 lata będzie warta minimum tyle co chcę za nią. Nie widzę podstaw aby tak nie było.

 

Po czym wnosisz? Jeśli wypromujesz poświęcając na nią czas i trochę kasy, to może. Sama z siebie? Nie.

 

 

Zobaczcie co się dzieje z pl-kami. Przecież teraz każdy wyraz , ba bawet dwa razy są pozajmowane.

I to nie ważne czy jest to zaprawa-murarska.pl czy reka-w-gipsie.com.pl .

 

A 98% z nich po okresie roku wraca do puli domen wolnych.

 

 

Więc dlaczego domena moja domena - krótka , chwytliwa , łatwa do zapamiętania i która sama w sobie mówi nam o co chodzi jest zła?

 

Czy jest zła? Nie, domena, jak domena. Ale ośmieszyłeś się z tą ceną i porównaniami.

 

 

Czy dwa lata ( no dobra max 4 lata) temu ktokolwiek by pomyslal aby rejestrowac kazda nazwe w slowniku polskim . pl ??? Został by zwyzywany , zbluzgany z błotem itp itd

 

Zostałby nazwany frajerem i dziś nazwałbym go podobnie. Znam paru domainerów, kupują od groma gównianych domen, ale sprzedaje się im 1-2%, o ile nawet nie mniej. Dlatego dają takie ceny - klasyczne łowienie. Jedna sprzedana drożej, pokryje koszty kilkudziesięciu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×