Skocz do zawartości
sliwa4045

Problem panel NOZO - SERWERY

Polecane posty

Witam :) PANEL NOZO:
Mam pewien problem z instalacją serwerów ponieważ kupiłem dla testu małego vps aby zobaczyć czy to wszystko działą abym mógł otworzyć swój własny hosting nachodzi mnie wlasnie problem ze niby platnosci dzialaja lecz w FTP nic nie ma jest pusto.
Serwer odpala sie ale nic sie nie dzieje poniewaz nic tam nie ma.

Czy mogli by mi panstwo pomoc w instalacji serwerów i konfiguracji maszyny uzywalem poradnikow juz z tego panelu ale to nic nie dało ponieważ nie działa
robię już ponad tydzień lecz chyba SUPPORT NIE ISTNIEJE :)

 

"Podczas odpalania w serwerze jak wspomniałem w FTP jest pusto wyświetla się coś takiego:

"rm: cannot remove `/home/nozofiles/s11/server_files//server.properties': No such file or directory
rror: Unable to access jarfile minecraft_server.jar"
To chodzi o minecrafta, podobnie też error jest z serwerami np: CS:GO"

 

+ Jezeli robię serwer minecraft pojawia się tylko plik server.properties i wspominałem juz o braku plików lecz

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem że wszystko mam poustawiane skąd ma brać paczuszki np do minecraft.

Lecz jak ręcznie nie wgram tego to automat tego nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automat to zainstaluje, tylko najwyraźniej posiadasz źle skonfigurowane paczki instalacje i tego nie robi.

Jeśli sobie nie poradzisz to Nasza firma może to zrobić za opłatą biuro@rpdp.pl

 

Nie mniej jednak nie jest to żadna wina oprogramowania NOZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zamiast odświeżać co 15 minut, odezwij się do osób zainteresowanych (strefapc & MicroVPS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@strefapc

Osoba chciała bez żadnego dogadania ani nic odrazu cały dostęp do roota itp, sorka lecz tak nie postępuję więc zrezygnowałem

 

@MicroVPS

Osoba zaoferowała mi wstępną pomoc lecz tymczasowo szukam dalej

więc dlatego odświeżam

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@strefapc

Osoba chciała bez żadnego dogadania ani nic odrazu cały dostęp do roota itp, sorka lecz tak nie postępuję więc zrezygnowałem

 

 

Szklanej kuli nie mam więc nie pomogę. :lol:

Może jakaś inna wróżka powie ci co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Szklanej kuli nie mam więc nie pomogę. :lol:

Może jakaś inna wróżka powie ci co jest nie tak.

 

Cięzko podać hasła do tego jeżeli się nie znamy jak już oferował bym jakis ts3 + teamvievier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jeżeli szukasz pomocy w gimnazjum to ts3 będzie jak najbardziej odpowiedni.

 

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno - jak ktoś może Ci pomóc nie mając dostępu do serwera. Chcesz się bawić w jakieś TeamViewery i TeamSpeaki - wiesz, że "pomoc" w takim wypadku będzie trwać 10 razy dłużej? Nikt nie będzie marnował swojego czasu jeśli mając dostęp do roota problem rozwiąże w 10 minut. Tym bardziej, że strefapc to firma i nie będzie psuć sobie opinii (próbując np. coś Ci popsuć w systemie) - takie dziecinne zachowania to nie na tym forum kolego.

 

MicroVPS - zapewne chciało za pomoc stawkę 1-2 godzin pracy administratora (a Ty szukasz kogoś za "frajer" z gimnazjum) i dlatego szukasz dalej osoba, która Ci to "zrobi".

 

Zresztą po samym podejściu do tematu, odświeżaniu co 10-15 minut mogę stwierdzić, że osoba szuka kogoś do pomocy w tym samym wieku czyli 15-17 lat. Bądź nie chce dać dostępu do serwera żeby się czasami nie wydało, że szykuje się kolejny krzak - bo kto normalny kupuje NOZO na własny użytek (autoinstalacje, helpdesk, system płatności itd. nikomu nie jest potrzebny na użytek własny).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie odświeżaj znowu. Jak ktoś będzie zainteresowany wolontariatem to napisze do Ciebie. Jeżeli nie chcesz odpłatnej czy dobrej pomocy od strony firm. Zamiast pisać mógłbyś posiedzieć nad problemem i pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×