Skocz do zawartości
Ved

Hosting dla kilku stron.

Polecane posty

Witam. Zamierzam zmienić hosting i potrzebuje rady co wybrać. Powiem szczerze że osobiście moją uwagę przykuły 3 opcje mianowicie "dHosting" "zenbox" i "hekko".

 

Na serwerku będą się znajdować :

 

- forum IPB, nie duże.

- Moje portfolio

- 2x strona firmowa Joomla, proste informacje, oferta i galerie realizacji nic skomplikowanego i popularnego.

- blog, nie duży (na razie)

 

i coś się może za jakiś czas jeszcze urodzić.

 

Co byście polecili ? Aktualnie jestem na linuxpl.com, ale często serwer chodzi wolno, czasami pada itd. Nie mam tu raczej do nikogo pretensji z ekipy wyżej wymienionego hostingu, oferują tanie rozwiązania, "coś za coś" w każdym razie chcę się przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DataHost hosting na cloudlinux. Kazde konto posiada przydzielone zasoby, wiele wersji php, własne php.ini.

 

Możliwe konto testowe. Pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bez względu na usługi jakie oferujemy ,dostarczamy platformę hostingową opartą na najnowszej technologii. Pomimo niskiej ceny usługi są przechowywane na dyskach SSD z wydzieloną strukturą pod bazy danych na oddzielnych zasobach również opartych o dyski SSD. Za kilka dni będzie również do każdej usługi dostępna niezależna platforma pod backup by ułatwić proces tworzenia i przywracania.

 

Na początek proponuję: 5.96zł/rocznie (2GB) do 59.58zł/rocznie (20GB) - http://sixwishlist.com/hosting Wszystkie nasze usługi posiadają nielimitowany transfer.

 

(90 dni pełnego zwrotu kwoty w przypadku niezadowolenia z usługi)

 

Pomimo niskiej ceny usługa jest chwalona przez osoby posiadające blogi oparte o WordPress zwłaszcza o profilu stron firmowych, jak również strony oparte o MyBB, phpBB, IPB itp Każda usługa dzięki nam może zostać zupełnie za darmo dopasowana pod konkretny skrypt.

W przypadku migracji przeprowadzamy ją zupełnie za darmo po kontakcie za pośrednictwem panelu wsparcia technicznego.

 

Posiadamy bardzo czyste zasady i szczerze odpowiadamy na wszelkie zadawane pytania. Bez względu na wybraną usługę wszyscy klienci traktowani są jednakowo a nasze relacje stanowią bardzo przyjacielską formę.

 

W przypadku pytań można skontaktować się bezpośrednio pisząc na adres: tom@sixwishlist.com

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty serwerów wirtualnych.

 

Tu polecam serwer Basic One: http://www.mzone.uk/basic-ssd

 

  • W pakiecie darmowa domena PL na rok oraz certyfikat
  • Dyski SATA + SSD pod bazę danych
  • Aż 3 niezależne kopie zapasowe konta, wykonywane w 3 różnych okresach
  • Markowe serwery kolokowane w profesjonalnym datacenter (Polska)
  • Support 24/5, średni czas odpowiedzi na zgłoszenie15 minut (w godzinach pracy BOK)
  • Obniżka cen już po okresie jednego roku (od 5 do 30 %)
  • Monitoring całego systemu przez dwa niezależne systemy monitorujące
  • Wykresy obciążeń, generowane "na żywo"
  • Installatron, łatwa instalacja najpopularniejszych skryptów
  • Panel Directadmin PL + automatyczne logowanie bez hasła bezpośrednio z panelu klienta
  • Wysoki uptime serwera ~99.8%

W przypadku pytań zapraszam na czat do operatora lub skorzystania z formularza ofertowego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy ipb bazy danych są wielkie tak jak i vB a co za tym idzie musisz albo je dzielić albo mieć dobre limity przesyłu przez php.

Ze swojej strony polecę ci https://www.mydevil.net/ tam masz ssh więc import bazy danych to bajka jak i cale przeniesienie strony.

Jeśli jednak wolisz coś normalnego to weź https://swhosting.pl/tam masz duże limity przenosiłem jakąś bazę ostatnio coś koło 50MB i bez problemu a serwery masz w Łodzi.

Zarówno jedną jak i drugą firmę śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapraszamy do poznania naszej oferty. Bez problemu możesz wybrać jedną z ofert, a w każdej chwili gdy Twoje strony urosną (czego Ci życzymy) możesz podnieść pakiet do góry.

 

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu - bok@sax.pl

 

Pozdrawiamy,

SAX.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×