Skocz do zawartości
alibaba

Serwer VPS - AntyDDoS

Polecane posty

Witam, szukam firmy, która zaoferuje mi serwer vps z parametrami pozwalającymi utrzymać forum ipb na ok. 300 uq/dziennie, serwer gry oraz teamspeak i zaoferuje przy okazji dobrą ochronę przed antyddos, nie odłączając serwera od świata i skutecznie odpierając ataki. Budżet ok. 100/mc, ale jak to za mało, to oczywiście każda oferta będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz dobrych pingów to HosTeam, jeśli natomiast nie będzie Ci przeszkadzało kilkanaście milisekund, to OVH.

Pingi nie są dla mnie problemem, a czy VPSy też są objęte tym pakietem AntyDDoS? Strasznie chaotycznie jest to opisane na ich stronie.

 

Microvps.pl maja lepsze parametry i ceny niz przereklamowany ht no i maja antyddosa

Jak ich blackholling wygląda tak jak np. w mintshoscie to ja chyba podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ich blackholling wygląda tak jak np. w mintshoscie to ja chyba podziękuje.

Wyglada to znacznie lepiej, nie wytlumacze ci tego dokladnie, sami by musieli na to odpowiedziec ale sa na prawde godni polecenia. Zawsze mozesz napisac do nich na pw

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to znacznie lepiej, nie wytlumacze ci tego dokladnie, sami by musieli na to odpowiedziec ale sa na prawde godni polecenia. Zawsze mozesz napisac do nich na pw

 

Po napisaniu do nich maila i przedstawieniu sytuacji, przekierowali mnie do hosteam, podobno nie radzą sobie z takimi atakami.

 

 

Napisałem maila też do OVH, z zapytaniem, czy oferta AntyDDoS jest taka sama dla VPSów i serwerów dedykowanych, czy jednak te drugie mają lepszą ochronę. Zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×