Skocz do zawartości
Rysiu512

Serwer dedykowany - Warszawa

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Szukam jakiegoś dość taniego serwera dedykowanego. Lokalizacja - najlepiej Warszawa (o to w tym chodzi).

 

Nie wymagam na początek wiele (najistotniejsza jest ta lokalizacja i ping). Łącze jakieś symetrycznie 30 Mbps wystarczy (może być z limitem). 4 GB RAM, może być nawet dość mały dysk, procesor i3 lub jakiś inny czterordzeniowy.

 

Istotne jest także to aby z czasem w tej lokalizacji byłą możliwość dokupienia kolejnych maszyn (także mocniejszych).

 

Znam ofertę ECO ATMAN'a ale troszkę za drogo mi się wydaje. Są znacznie tańsze oferty ale niestety nie mogłem znaleźć nic taniego z Warszawy. Może coś polecicie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony (jako ich klient od bodajże 7 lat ;)) polecam etop/datahouse, serwery w Warszawie na Al. Jerozolimskich 200.

 

http://datahouse.pl/11/kalkulator--serwery-z-procesorami-intel-core-i5-oraz-i7.aspx

 

Jak do nich napiszesz to pewnie znajdzie się i coś tańszego z i3.

 

 

Też polecam jako klient od 3 lat. Support pierwsza klasa. Jakośc usług bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tak z ciekawości. Jak jest u was z ochroną DDoS?"

Każda Polska firma (poza ht) będzie mówić jak to są zabezpieczeni i jak sobie radzą z DDoSami, a później co do czego to odcinają serwer. Najlepiej takie pytania zadaj w tematach w opiniach firm. Wracając do tematu to może sprawdź minthost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś, ale HT też nie ma super antyddosa, z atakami lajków sobie poradzi, ale coś grubszego będzie już problemem. W polsce nie ma firmy która by miała antyddosa odpowiadającego tym na zachodzie. HosTeam jest po prostu imho przereklamowany, bo masa yoduperów i innych minecraftowców kupuje tam vpsy żeby stawiać sobie tsy i inne badziewa, a przy takich parametrach ceny mają z kosmosu i wydaje mi się, że antyddosa mają nieco lepszego niż sprintdatacenter. Bo bez przesady, który minecraftowiec miałby do dyspozycji dużego botneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jaki budzet ma Pan przeznaczony?

 

Pozdrawiam,

Dino Strzeminski

Edytowano przez dinek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam góra 150 zł miesięcznie (brutto). Posiadam już dedyka w Mintshost ale to lokalizacja Poznań, a nie Warszawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ping od nas do atman.pl oscyluje pomiędzy 3 a 4 ms.

Najtańszy serwer dedykowany kosztuje u nas 160zł brutto, ale mogę zrobić z tego 150zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prosze napisac na info@dediserv.eu - cos Panu zaproponuje.

 

Dino Strzeminski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×