Skocz do zawartości
Grupa PFF

[MIKROPŁATNOŚCI] Jakich znasz operatorów

Polecane posty

Ja słyszałem o wysyłaniu premium SMS (na debet) z pre-paida na romaningu. Szczególnie było to widoczne po uruchomieniu gry thecrims.com. Na allegro można było kupić kredyty po kilkunastokrotnie niższej cenie. Teraz ponoć się wycwanili i kasują konta z "lewymi" kredytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wycfanili tylko poprostu nie dostaja od operatorow za to kasy, wiec dlaczego takie konta maja byc aktywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem regulamin Platnosci.pl i jest tam jeden głupi punkt: według nich płacącym może być tylko osoba pełnoletnia lub firma. Czy ktoś korzysta z ich usług i może powiedzieć czy ten zapis ma jakąkolwiek faktyczną moc i czy rzeczywiście nikt poniżej 18 lat nie będzie mógł nic u mnie kupić?

 

To jest chyba pic na wodę... przecież takie home.pl obsługiwane przez platnosci.pl ma od cholery niepełnoletnich użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kupować, być może jest to związane z odpowiedzialnością kupującego czy coś takiego (kiedyś było coś takiego ale już nie pamieŧam dokładnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mikropłatnościami faktycznie jest megaproblem. Co ciekawe, nikt nie pamięta o tym, że bardzo bezpiecznym (w odpowiednich okolicznościach) sposobem na ich realizowanie (nawet od 1 gr) są po prostu... przelewy. Może mniej wygodne, ale tańsze i równie pewne. Ostatnio zaten temat zabrało się http://ibangames.pl, warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pojawił się nowy serwis: http://www.platnosci-online.pl

 

Zero formalności. Rejestracja banalna (email + hasło). Zakładasz konto i działasz, czyli prościej się nie da ;)

Prowizje i opłaty - standardowe. Konta można prowadzić na firmę lub na siebie. Zarąbisty panel adm. Testuję. Jak na razie działa OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×