Skocz do zawartości
web01

Hosting pod sklep z SSH

Polecane posty

Hej,

poszukuję hostingu, który będzie spełniał następujące cechy:

- dostęp do konsoli - SSH

- możliwość podpisania umowy o powierzeniu przechowywania danych osobowych (chcę tam uruchomić sklep).

 

Budżet: 100-150 PLN*

 

* w tej cenie hosting z dostępem po SSH znajdę spokojnie, pytanie, czy podpisanie tej umowy nie wpływa jakoś znaczenie na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pierwsza myśl to mydevil.net aczkolwiek nie wiem jak z umową. Dostęp do SSH ma również nazwa.pl aczkolwiek zastanowił bym się nad tym. Budżet miesięczny czy roczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Viperoo - sprawdzę MyDevil. Mam już na polskim rynku swojego sprawdzonego dostawcę hostingu ale niestety akurat oni nie chcą podpisywać takich umów ;(. Budżet roczny.

 

@Bartosz Z - nie chcę VPS, w tym momencie odpowiedzialność za aktualizacje i konfiguracje spada na mnie ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progreso - ATMAN, długi staż (hosting istnieje od 1999 roku), wysokie parametry (w tym bezpieczeństwa). Nie robią problemów z podpisywaniem umowy o powierzeniu danych osobowych przy pakiecie Biznes Plus (https://pl-pl.facebook.com/progresopl/posts/625846884188620), który ma również zawarty dostęp SSH. Jeśli jednak preferujesz tylko i wyłącznie takie widełki cenowe to pozostaje Ci w takim razie MyDevil - oni też nie robią z tym problemów (http://www.webhostingtalk.pl/topic/50131-jaki-hosting-wybrac-vps-czy-wspoldzielony/#entry429799).

Edytowano przez OneDistrict (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zerknąć na naszą ofertę.

Pakiet srebrny powinien spełnić Twoje oczekiwania.

SSH możemy włączyć po kontakcie z BOK.

Istniejemy na rynku od 6 lat, całość usług świadczymy w oparciu wyłącznie o własną infrastrukturę w naszym DC w Łodzi.

Możliwy oczywiście okres testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×