Skocz do zawartości
plsbx

[VPS] Pomoc w szukaniu

Polecane posty

Witam,
Zacznę od tego nie wiedziałem jak nazwać temat.
Szukam VPS w tej samej cenie i o takiej samej specyfikacji jak na OVH VPS classic za 10zł z tym że z płatnością SMS. Zalegają mi pieniądze na koncie i nie mam co z nimi zrobić a VPS potrzebuję do TS3 i ewentualnie żeby jakiś serwer gry postawić aby pograć ze znajomymi.
Koniecznie 1GB Ram, swap niekoniecznie, ale byłby mile widziany. Jeśli znacie taki hosting to proszę o podanie propozycji.

PS. Płatność przelewem jest dla mnie problematyczna ze względów na braku konta. Oczywiście 10zł przy płatności przelewem dla SMS wyjdzie ok. 20zł.
PS2. Czy te forum jest połączone z innym? Nie przypominam sobie abym tworzył tutaj konto, a szczególnie z avatarem.

Edytowano przez plsbx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inteligo pozwala na założenie konta od 13 roku życia, więc do dzieła ;)

Forum raczej nie jest z żadnym innym połączone, a profil masz od "Użytkownik od 12 paź 2013".

 

MicroVPS oferuje płatności SMS'ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inteligo pozwala na założenie konta od 13 roku życia, więc do dzieła ;)

I są pewnie warunki w postaci minimalnej kwoty wpłacanej miesięcznie, tak czy inaczej tata by miał problemy bo po co mi konto.

 

Dziękuje za odpowiedzi. Niestety nie mogę wam dać reputacji - za mało postów.

Pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I są pewnie warunki w postaci minimalnej kwoty wpłacanej miesięcznie, tak czy inaczej tata by miał problemy bo po co mi konto.

 

Załóż, warto uczyć się oszczędności od młodości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W http://biznes-host.plmasz moduł płatności sms, a najtańszy vps przy płatności rocznej wychodzi cie 14PLN Brutto.

Moze byc jeszcze taniej, mam dostep do kodow rabatowych o unikalnej zniżce niedostępnych powszechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Moze byc jeszcze taniej, mam dostep do kodow rabatowych o unikalnej zniżce niedostępnych powszechnie.

 

Chodzi ci o kody generowane w panelu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak zdecydowałem się na MicroVPS, napisałem do supportu o możliwość sprawdzenia sprawności połączenie i po 30 minutach dostałem serwer testowy a pingi są na prawdę niskie - od 13 do 14ms w porównaniu do 11-12 do wp.pl. Poczekam tylko jeszcze aż mi się na ovh zakończy czas dzierżawy serwera.

Temat już wyczerpany :)

PS. Co do konta, może jak będę bardzo potrzebował to przekonam rodziców.

Edytowano przez plsbx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×