Skocz do zawartości
Lokator

GHTalk.pl - Wszystko o GameHostingu

Polecane posty

 

Chrome.

 

 

Widzę, że GHTalk wymusił połączenie po SSLku od CloudFlare, który jest niczym innym jak SNI, de facto dalej niewspierane przez Chrome pod Windowsem XP. Ten problem dotyka Cię również na innych stronach wspierających takie rozwiązanie - przejdź na Firefoksa albo wykonaj upgrade systemu. :)

 

 

Złota porada :) Należy rozwiązywać problemy a nie odsyłać do innej przeglądarki.

 

 

"Złota porada" wynikająca z niewiedzy/braku pomysłu na rozwiązanie problemu. Czego się spodziewałeś? :>

 

Edytowano przez OneDistrict (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki OneDistrict za dokładne wyjaśnienie problemu.

 

Orientuje się ktoś czy da się rozwiązać ten problem pozostając przy wymuszonym ssl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymusić SSL tylko podczas logowania i edukować o tym, aby przejść na Firefoksa - na przykład komunikatem, który wyświetlałby się w momencie, kiedy nagłówek wykaże korzystanie z Chrome pod XP'kiem. Możesz także zrezygnować z SNI od CF na rzecz certyfikatu StartSSL + SNI/certyfikat na dedykowanym IP, jeśli masz własny VPS. Chociaż z racji wymuszenia TLS przez HTTPS/2, które zostanie z czasem zestandaryzowane, może stanowić problem dla działania forum w przyszłości. Albo umyć do tego rączki i wykluczać z społeczności osoby, które dalej kiszą się na starych przeglądarkach, starych systemach i starym sprzęcie. Nie wiem, dla innych to może podchodzić pod dyskryminację, ale przykładowo polski support MyBB dokładnie tak samo się zachował w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo umyć do tego rączki i wykluczać z społeczności osoby, które dalej kiszą się na starych przeglądarkach, starych systemach i starym sprzęcie. Nie wiem, dla innych to może podchodzić pod dyskryminację

Tak, niewspieranie systemu operacyjnego, który porzucił już nawet jego producent, to dyskryminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tak, niewspieranie systemu operacyjnego, który porzucił już nawet jego producent, to dyskryminacja.

 

Łoj ile ja ominąłem programów, aktualizacji na XP bo nie wspierały go już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chłopaki, trzymamy się w tym dziale głównego tematu - forum GHTalk.

 

Nie obraź się, ale jak dla mnie forum nie ma przyszłości bo jest to kolejne forum gdzie będą ludzie od CSa / MC (lub właśnie ich nie będzie).

 

Musisz czymś naprawdę zaskoczyć żeby przyciągnąć ludzi. Myślę że puste działy tego nie załatwią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się, masz prawo tak twierdzić, jednak proszę o szansę. Forum nie jest skierowane na wsparcie konkretnych serwerów gier. Dla jakich użytkowników tworzone jest forum, a dokładniej - jaka jest hierarchia grona odbiorców? Opisałbym to tutaj, ale każda myśląca osoba, która spojrzy na układ działów powinna sama odpowiedzieć sobie na to pytanie.

 

Przeczytaj mój post: https://ghtalk.pl/showthread.php?tid=7&pid=31#pid31

 

Nie ma sensu zapełniać działów bez skonfigurowanego systemu seo na forum. Aktualnie kombinuje z kilkoma rzeczami odnośnie pozycjonowania MyBB, i bardzo zależy mi na wdrożeniu i poprawnym skonfigurowaniu tych kilku elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum jest aktualnie zamknięte - prace konserwacyjne / poprawki.

 

Oficjalne uruchomienie forum - 17 marca 2015 roku.

Wszystkich użytkowników WHT oczywiście zapraszam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jakieś takie dziwnie zmutowane... w sensie wielkości logo czy napisów. Ale skrypt (myBB) dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum otwarte - dzisiaj jeszcze poprawki, w czwartek znajdziecie pierwsze wpisy dotyczące GameHostingu : )

W przeciągu kilku najbliższych tygodni planujemy unowocześnić i poprawić obecny szablon forum : )

 

Użytkowników WHT zapraszam do rejestracji już dziś : )

Edytowano przez Lokator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zrobiłeś z tematu blog i nikt z moderatorów jeszcze nie zareagował?

 

Ojej a innych firm się czepiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie na forum dominują tematy z ogłoszeniami lub wątki samych administratorów.

 

Dodatkowo Firefox 36 blokuje mi "pewne treści" na tej stronie. Po ich odblokowaniu zmienia się czcionka na taką bez polskich znaków.

Edytowano przez malpka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za przerwę w pracy forum. Chciałem nazbyt dobrze, wprowadzam zmiany, do tego regularnie jestem odrywany od prac nad forum przez obowiązki, dlatego sytuacja ma się tak a nie inaczej. Zaraz po uruchomieniu forum poinformuję o tym wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×