Skocz do zawartości
Elber

reseller / dedyk z adminem ?

Polecane posty

Witam,

 

potrzebuję ofertę cenową. Opiszę sytuację i czego potrzebuję:

 

- dostęp ssh (nie koniecznie jako root)

- php.ini per domena / konto

- łatwy panel

- dzienne backupy

- wysokie SLA

- szybka, wydajna i dobrze zoptymalizowana maszyna

- dobre stabilne łącze (serwer nie musi być w PL)

- jakieś 100gb miejsca hdd

- możliwość dodania 1 usługi do auto startu

- aktualne php / mysql

- ochrona przed ddos

- dobre filtry antyspamowe (teraz na serwerze który mam przychodzi mi masa spamu)

- 3 - 4 IP

- STABILNOŚĆ

- jakieś statystki co zużywa najwięcej zasobów, bo najbardziej obciąża

 

Do czego:

 

Mam około 15 prostych stron nie nie mających częstych odwiedzin, nie zabierających zasobów, koło 10 sklepów gekosale / prestashop (nic wielkiego, małe sklepy) w przyszłości na pewno będzie jakieś Magento, kilka autorskich programów webowych dla firm ale też nie duże, nie orają w żaden sposób zasobów i 2 fora vBulletin 1 maxymalnie (w ostatnim roku nie więcej niż 220000 wizyt w mieiącu) i drugie mniejsze (nie więcej niż 114300 wizyt w mieisącu przez ostatni rok)

 

Te strony są przeważnie jako konta, niektóre konta mają kilka domen przypisanych więc również musi być podobna możliwość.

 

Jakby były jakieś pytania proszę pisać ;)

Edytowano przez Elber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie , czy dostęp do SSH jest bezwzględnym wymogiem. Czy jest on głównie niezbędny do migracji stron co możemy przeprowadzić bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie jako root, chcę mieć dostęp tylko do swoich plików i podstawowych poleceń find , grep , tar, curl, wget itp ,np. często wyszukuje pliki według jakiegoś ciągu znaków w kodzie, przez ssh trwa to kilka sekund i nie muszę pobierać źródeł na lokal.

 

Dodam, że potrzebuję serwer od czerwca, więc jeszcze trochę czasu jest ;)

Edytowano przez Elber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty Hosting Dedykowany:

 

http://www.mzone.uk/pro-managed

 

Serwery w pełni zarządzane z dostępem do SSH (na prośbę klienta), monitorowane przez dwa niezależne systemy monitoringu, backupowane na zewnętrzne serwer z pomocą techniczną w systemie 24/7.

 

Obsługa serwera poprzez panel Directadmin PL z możliwością dostosowania systemu do własnych potrzeb.

 

Serwery są zlokalizowane w Polsce, posiadają wysokie SLA, uptime na poziomie ~99.7%.

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

 

W pakiecie darmowa domena lub certyfikat SSL oraz przy płatności rocznej dwa miesiące gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dostajesz już jakimiś atakami DDoS, czy chcesz mieć takie zabezpieczenie na wszelki wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce mieć takie zabezpieczenie na wszelki wypadek, ważne jest dal mnie to aby w sytuacji, gdy na której ze stron, klient końcowy załapie jakiegoś wirusa / bądź jakiś bot będzie spamował przez formularz kontaktory by administrator potrafił to wyłapać i poinformować, by domena / IP nie trafiła na czarną listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą "Innowacyjny VPS z DirectAdmin":

https://www.netdc.pl/innowacyjny-vps-z-directadmin,23.html

 

Bazując na przedstawionej specyfikacji zalecamy wybór pakietu "DIRECTADMIN II".

Mocne parametry sprzętowe, pełna obsługa techniczna oraz swoboda w konfiguracji zapewnią nie tylko natychmiastowy czas wczytywania witryn, lecz także znacząco ułatwią codzienną pracę z usługą.

 

Polecamy się i zapraszamy do skorzystania z 14 dniowego okresu próbnego,

https://www.netdc.pl/

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×