Skocz do zawartości
Ved

Kimsufi, udało się komus kupic?

Polecane posty

Witam. Pytanie mam, udało się komuś w ostatnim czasie kupić Kimsufi 1? Dziś już 3 razy niby były bo się godzina zmienia, ale odswiezyłem po 7 minutach raz i juz kicha xd Jak ludzie to kupują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało nawet 2 kupić:) Niestety nie można ich przenieść do innego użytkownika a będę z nich rezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat już poruszany parę razy

zapisz się tu i czekaj otrzymasz powiadomienie, są kilka razy dziennie, warto założyć same konto, wcześniej, choć nie wiem czy teraz można bez zakupienia usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konto mam, zapisany tam jestem, ale to by człowiek musiał cały dzień siedzieć na meilu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konto mam, zapisany tam jestem, ale to by człowiek musiał cały dzień siedzieć na meilu xd

Kopsnij Na flaszkę to ci go złapię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ludzie to zamawiają, teraz odświeżyłem stronę o 16:45 i widze że były o 16:44? Kurde minuta i już nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w API jest możliwość kupowania, wtedy tylko program ustawiasz żeby kupował i tylko faktury opłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załap się na jakąś subskrypcję via mail/rss, która Cię powiadomi o dostępności KS i też ustaw sobie push z telefonu - najlepiej czuwaj w dniach roboczych, zwłaszcza tych intensywnych, kiedy dzieciaki są w szkołach a dorośli w pracy, masz większe szanse na przebitkę i zajęcie swojej kolejeczki. Warto jest śledzić TU, zdarzają się ogłoszenia sprzedaży KS, może i się Tobie poszczęści na tyle, że byś nie musiał pokrywać tej opłaty instalacyjnej, która de facto wynosi na tę chwilę 40 PLN netto (jak nie jesteś firmą to dorzuć VAT na dzień dzisiejszy, wtedy wyjdzie jeszcze większe ugodzenie w twój portfelik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat czy ta opłata instalacyjna jest czy nie to nie gra roli i tak mam zamiar serwer zamówić na rok i ogólnie na stałe bo jest mi potrzebny na bierząco, ale nie myślałem że będzie taka kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat czy ta opłata instalacyjna jest czy nie to nie gra roli i tak mam zamiar serwer zamówić na rok i ogólnie na stałe bo jest mi potrzebny na bierząco, ale nie myślałem że będzie taka kicha.

 

Który konkretnie chcesz lub inaczej pisząc jakie ma mieć parametry?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KS-1 najlepiej, KS-2 z 4GB było by nawet lepsze, ale nie będe tyle dopłacał za dodatkowe 2gb Ram, zoptymalizuje sobie to co chce na nim mieć i też będzie śmigać, ale wpierw musze go wyrwać, najgorsze jest to że jak już są dostępne to kilka minut i nie ma, bo sprawdzam często i zawsze się spóźnię kilka minut i już "po ptakach"

Edytowano przez Ved (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorszą rzeczą jest to, że trzeba być zarejestrowanym. A żeby być zarejestrowanym, trzeba go kupić... (chyba, że można inaczej?)

 

Dzisiaj kupowałem, ale niestety po wpisaniu wszystkich danych otrzymałem Errpr 500 i koniec...

 

Mi by zależało na KS-2 w wersji Atom N2800. Może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kupiłem VPS Classic 2 i testuje jak nie da rady to pojde wyżej na Classic 3, dałem sobie spokój z kimsufi, szkoda czasu na czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja co odświeżę to pół godziny temu było ;)

 

Ale chyba skuszę się na MH, jeszcze rozważam oba serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×