Skocz do zawartości
karas

Problem z instalacją PHP na VPS

Polecane posty

Witam mam problem z instalacją podstawowych usług. apache + php + mysql. Na serwerze VPS Windows server 2012.

 

Zainstalowałem wszystko z jednego poradnika ale niestety nie chce mi to działać... podczas prób wczytania pliku php wyświetla mi się:

HTTP Error 500.0 - Internal Server Error C:\PHP\php-cgi.exe - The FastCGI process exited unexpectedly

 

Jak ten problem naprawić ?

 

PS. Jest jakaś możliwość instalacji całej paczki odrazu ? jak np. Xampp czy Wamp, by na tym serwerze dobrze to działało ?

Edytowano przez karas (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zmagasz się z Windowsem? Apache, MySQL i PHP działają z powodzeniem pod Linuksem, dla którego masz 1000 poradników w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Przede wszystkim usuń to co masz aktualnie i wgraj wymieniony przez Ciebie XAMPP jeżeli zależy Ci aby postawić serwer na Windowsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blfr - zmagam się z Windowsem z konieczności, posiadania .net 4,5 ;)

l3eszcz - Czy na VPS postawiony na XAMPPie serwer będzie miał wydajność zbliżoną do wgranych ręcznie komponentów ?

 

Czy na XAMPPie można podpiąć własną domenę ? bo szczerze powiedziawszy nigdy nie próbowałem :)

Oraz czy to możliwe aby XAMPP miał zablokowany pory 80 na VPS ? Po instalacji iis8 bez problemu wklepujac ip, mogłem wejść z innego komputera na strone. Natomiast XAMPP ma problemy

Edytowano przez karas (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×