Skocz do zawartości
kalkulatorek

[Sprzedam] Gotową stronę dla hotelu

Polecane posty

Witam,

mam do sprzedania stronę przygotowaną dla hotelu/noclegowni. Poniżej przedstawiam najważniejsze funkcje strony:


- strona oparta o cms Wordpress (łatwa możliwość zarządzania tekstem i zdjeciami)

- slidery, slidery i jeszcze raz slidery - strona niemal na każdej podstronie ma możliwość dodania dedykowanego slidera (różnych rozmiarów)

- newsy

- newsy promocyjnych usług dla klientów

- pokoje (możliwość dokładnego opisania każdego z pokoii, z przedstawieniem danych oraz galerią)

- atrakcje (moduł pozwala na dodanie ciekawych miejsc wart zwiedzenia prez Klientów, można dodać kilka obrazków do jednej atrakcji

- galeria (galeria dzielona na konkretne kategorie)

- łatwa integracja z systemami bookowymi (wystarczy przypiąć docelowe adresy URL)

- wersje językowe (kolejne łatwo można dodać w miarę potrzeb)

- moduły społecznościowe

- strona dostosowana do wielu urządzeń (komputer, tablet, smartfon)

- możliwość zmiany kolorystyki, menu, itd - dostosowania pod specyfikację Klienta




Kontakt: zawodowy.leo@gmail.com lub PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo strona działa? Jaki PR? Jakieś statystyki SEO?

.

.

.

Czy to po prostu szablon?

 

Serio tacy idioci (za przeproszeniem) tu trafiają :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Offtop:

@WTH bo wcale nie WTH Pro Twój komentarz świadczy o tym kim jesteś... Może powinienem napisać @WTH_P...ierdoła? Wystawiasz sobie właśnie opinie. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Offtop:

@WTH bo wcale nie WTH Pro Twój komentarz świadczy o tym kim jesteś... Może powinienem napisać @WTH_P...ierdoła? Wystawiasz sobie właśnie opinie. Gratuluję.

 

Nie pogrążaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nigga please.. napij się i idź połóż się spać w cieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtop:

 

Nie ma to jak dobijać - naprawdę gratuluję smarku.

Zamiast pokierować, jak widzi, że nowy to musi się poczuć najważniejszy, prawda @robson? Szacun dla Mr Pierdoły. Więcej takich tutaj jest? Chciałbym powiedzieć, ze to takie typowo ...polskie, ale chyba nie.,

 

@kalkulatorek, chyba trzeba poprosić moderatora o usuniecie postów tego Mądrego albo załóż nowy wątek. Wybacz, przez swoje zachowanie zabił Ci temat. Dodaję go do ignorowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtop:

 

Nie ma to jak dobijać - naprawdę gratuluję smarku.

Zamiast pokierować, jak widzi, że nowy [...ciach...]

 

Jedyny problem w tym, że niestety nie ma lekarstwa na typowy i bardzo popularny u nas ostatnio "problem czytania ze zrozumieniem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pekus, doskonale Cię rozumiem. W dobie obrazkowej nie jest jednak moją ambicją czytanie instrukcji do tego forum, bowiem taka nie istnieje (albo ją przeoczyłem), wolę czytać literaturę, natomiast jestem bardzo wyczulony na chamstwo i brak wyrozumiałości dla nowicjusza. Mam nadzieję, że podzielasz moje zdanie.

Wszak powyższe zachowanie wcale nie plasuje @robsona na żadnym poziomie intelektualnym, powtórzę "żadnym" i mam nadzieję, że nie tylko w moim odczuciu. Takim też się zapisuje w mojej pamięci.

Mam jedynie nadzieję, że ten człowiek nie jest informatykiem i niech też się za takiego nawet nie podaje, bo żaden informatyk na poziomie i dobrze wychowany do niego się nie przyzna. Choćby nie wiem jaki dobry był - każdy będzie od takiego stronił.

Na szczęście istnieje jeszcze coś, co nazywa się etyką informatyczną. Niestety dla tego gościa jest to tematem deficytowym - to widać.

Więcej nie będę juz reagował na ren temat, uważam go za skończony. Jeszcze raz przepraszam @kalkulatorek za zabicie tematu. Nie tak miało być, ale sam widzisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@accept dam Ci radę - troszkę dystansu , - dajesz się banalnie łatwo sprowokować , cała reszta to już reakcja łańcuchowa ...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtop:

 

Nie ma to jak dobijać - naprawdę gratuluję smarku.

Zamiast pokierować, jak widzi, że nowy to musi się poczuć najważniejszy, prawda @robson? Szacun dla Mr Pierdoły. Więcej takich tutaj jest? Chciałbym powiedzieć, ze to takie typowo ...polskie, ale chyba nie.,

 

Pomyliły Ci się fora, to nie domowe przedszkole. Jak chcesz rady zapisz się do specjalisty na pewno Ci coś doradzi.

 

Wszak powyższe zachowanie wcale nie plasuje @robsona na żadnym poziomie intelektualnym, powtórzę "żadnym" i mam nadzieję, że nie tylko w moim odczuciu. Takim też się zapisuje w mojej pamięci.

Mam jedynie nadzieję, że ten człowiek nie jest informatykiem i niech też się za takiego nawet nie podaje, bo żaden informatyk na poziomie i dobrze wychowany do niego się nie przyzna. Choćby nie wiem jaki dobry był - każdy będzie od takiego stronił.

Na szczęście istnieje jeszcze coś, co nazywa się etyką informatyczną. Niestety dla tego gościa jest to tematem deficytowym - to widać.

Więcej nie będę juz reagował na ren temat, uważam go za skończony.

No szkoda że zakończyłeś temat bo liczyłem że się bardziej rozkręcisz i jeszcze nie raz zabłyśniesz swoim poziomem intelektualnym. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię na priv jeśli jeszcze masz jakieś "ale" do mojej osoby i mojej wypowiedzi. A może wolisz ponownie napisać do @wht :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×