Skocz do zawartości
mrtea

Jaki rejestrator domen typu .uk .ro .cz. .sk .hu .lv. se

Polecane posty

Witam,

 

Tak jak w temacie szukam rejestratora domen, który obsługuje domeny lokalne dla różnych krajów.

 

Wymagania co do rejestratora:

  1. Stabilność usług
  2. Dobra cena rejestracji i przedłużenia
  3. Panel administracyjny, gdzie można sprawnie zmienić DNSy itd.,a nie coś co udaje panel.

 

Kto najlepszy?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, OVH jest przyzwoite, ale nie mają wszystkich rozszerzeń (.hu, .cd) i panel nie pozwala na masowe zmiany dnsów dla wielu domen.

 

Jak nie mają to szukam kogoś innego :) Nie chce mieć domen u 5 różnych rejestratorów, bo nie ogarnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w poszukiwaniach domen Democratic Republic of Congo. O ile mnie pamięć nie myli mieli jedną i zlikwidowali zastępując tld .cd ale nawet jak sprawdzisz dowolna domenę zawsze wyskakuje że jest zarejestrowana. Ciekawe? Więcej informacji tu: http://www.nic.cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nazwa.info i domeny.pl

 

Ktoś ma jakieś doświadczenia, który lepszy?

 

A sprawdzałeś w nazwa.info TLD .cd? , również sprawdzałeś to samo TLD na domeny.pl ? Pytam z ciekawości bo są firmy ,które dysponują dobrymi cenami ale również z wachlarzem dostępnych TLD w ilości około 500 i tam również jest problem z .cd . Sam byłem zainteresowany pewną nazwą i jakoś podane przez ciebie firmy tego nie oferują, przynajmniej pierwsza. Natomiast druga wyświetla informację: "Cena: nie ustalona" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×