Skocz do zawartości
Arthes

[wirtualny] mały, tani hosting

Polecane posty

Poszukuję taniego i skromnego serwerka www do małych rzeczy.

 

Potrzebuję maksimum 30gb transferu na miesiąc, miejsca na dysku wystarczy mi nawet 1 GB. Zależy mi na tym, by dostępna była wersja PHP minimum 5.4, oraz by były dostępne podstawowe rozszerzenia (sqlite3, itd). Fajnie by było, gdyby to wszystko śmigało na nginxie. Nie chcę demona prędkości, chcę malutki serwerek do postawienia własnej stronki, i testowania różnych ciekawych rzeczy.

 

Bardzo ucieszyłaby mnie opcja "skarbonki", wiele metod płatności oraz miesięczny abonament, a nie pół roku albo rok z góry. Do tego fajnie gdyby była opcja łatwej migracji na większy pakiet, w razie czego.

Dodatkowo miłym akcentem byłaby sensowna subdomena dodawana do konta - osobnej domeny specjalnie nie mam zamiaru kupować, dlatego chciałbym od razu coś krótkiego i sensownego w cenie.

 

Dałoby radę znaleźć coś pasującego do moich wymagań w bardzo niskiej cenie? Tak za około 10 złotych miesięcznie lub mniej?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 15 na miesiąc masz mydevil.net, ale często są promocje i można na rok za 50% ceny kupić. Poczekaj na Wielkanoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Przeczytałem uważnie Twoje wymogi i nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić do sprawdzenia naszych usług: http://hostinghouse.pl/oferta/serwery-wirtualne/
Najtańszy, brązowy pakiet to koszt 18,45 PLN za pierwszy rok. W ramach usługi otrzymujesz 1 GB powierzchni dyskowej z codziennymi kopiami zapasowymi, 50 GB transferu miesięcznego i możliwość podpięcia do 10 domen.
Do dyspozycji dostajesz również darmową subdomenę .vxm.pl.

Jeśli byłbyś zainteresowany, to złóż zamówienie - przyznam 7 dni darmowego testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na wydajności, nasz pakiet brązowy spełnia wszystkie Twoje oczekiwania: https://swhosting.pl/oferta/hosting/

Możliwość płatności miesięcznych, php 5.3 oraz 5.6, 5GB dostępnej przestrzeni, 85GB miesięcznego transferu, polska lokalizacja (Łódź), dyski SAS pod pliki oraz SSD na bazy danych dla maksymalnej wydajności, a w gratisie szybka i pomocna pomoc techniczna :)

Oczywiście możliwość migracji w górę w dowolnym momencie. Subdomena *.swhosting.pl

Cena - 9zł brutto miesięcznie, lub 61.5zł brutto rocznie (oczywiście kwartalne oraz półroczne rozliczenia również możliwe).

 

Ewentualnie nasza budżetowa oferta: http://blutu.pl/gold.php

4.5zł brutto miesięcznie przy płatności online.

Edytowano przez behemoth (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do poznania także naszej oferty.

Warto skorzystać z darmowego okresu testowego (14 dni).

 

W razie pytań,

zapraszamy do kontaktu bok@sax.pl

 

Pozdrawiamy,

SAX.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło że już tak dużo jest tanich hostingów, że nie opłaca się brać bezpłatnych (czyt. bez supportu).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×