Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie mam u was konta, ale nasuwa mi się takie małe pytanie, bo piszecie o kontakcie z wami jak są jakieś problemy, ok, ale w jaki sposób klienci się mają z wami skontaktować poprzez tickety jak wasza strona nie działa ? i np meile też nie działają ? mają was zasypywac telefonami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam u was konta, ale nasuwa mi się takie małe pytanie, bo piszecie o kontakcie z wami jak są jakieś problemy, ok, ale w jaki sposób klienci się mają z wami skontaktować poprzez tickety jak wasza strona nie działa ? i np meile też nie działają ? mają was zasypywac telefonami ?

 

Zostało to nieco naciągnięte tak jak prawie cały ten temat, strona działała prawidłowo jednak przy długim czasie nawiązywania połączenia z maszyną podczas nagminnego restartowania usługi brakowało zerwania połączenia ssh. W rezultacie przeglądarka mieliła cały czas w kółko to połączenie. Nanieśliśmy korektę. Mail był również cały czas aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W OVH możesz zapłacić jeszcze mniej, a z DDoS-ami sobie nieźle radzą. Oczekiwanie, że dostawca się nie złoży pod atakiem nie jest nierozsądne nawet przy niższych cenach.

 

Nie ma to jak porownywac OVH - wielka firma z wlasnymi DC do microvps - brawo!

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak klientowi zależy na rodzinnej atmosferze, weźmie to pod uwagę, ale jeśli efekt skali jest po stronie operatora, to zostaje wybrać dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

 

Wyżej masz odpowiedź, forum nie jest żadnym oficjalnym supportem naszej firmy więc nie oczekuj od nas, że będziemy się tutaj chodzić tłumaczyć.

 

Bardzo rzeczowa odpowiedź ^^, ale gadać, że "DDoSują" to już na forum można jak ktoś pyta z czystej ciekawości jaki był atak, że położył wszystko i nie wpadł w BH to już cisza..

 

I nie jestem z Państwem na Ty :)

 

Jak wspomniałem, śmierdzi mi trochę fakt, że jak w SDC były ataki to każdy to odczuwał, a tymczasem w temacie SDC cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo rzeczowa odpowiedź ^^, ale gadać, że "DDoSują" to już na forum można jak ktoś pyta z czystej ciekawości jaki był atak, że położył wszystko i nie wpadł w BH to już cisza..

 

I nie jestem z Państwem na Ty :)

 

Jak wspomniałem, śmierdzi mi trochę fakt, że jak w SDC były ataki to każdy to odczuwał, a tymczasem w temacie SDC cisza :)

 

Szanowny Panie,

 

ubolewam, nad faktem, że na publicznym forum ludzie zwracają się do siebie per Ty, pozwoliłem sobie znieważyć Pańską osobę takim zachowaniem za co przepraszam, mam nadzieje że będzie Pan teraz ukontentowany...

  • Upvote 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się oferuje usługi poniżej kosztów. Niestety ale matematyki nie da się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co z ZB. Dostali klientów i nie utrzymali.

Związek Budowlańców ?

 

Tak to jest jak się oferuje usługi poniżej kosztów. Niestety ale matematyki nie da się oszukać.

Czasem matematyka nie ma nic do rzeczy jak ktoś trzyma własne projekty finansujące w 200% usługę.

 

Niemniej jednak szkoda że nie napisali jakiegoś drobnego stanowiska ze swojej strony lub po prostu chcą uniknąć dziwnych treści od gimbazy.

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio dużo śmieszkujesz ;)

 

Często jestem w Holandii co automatycznie przekłada się na dobre samopoczucie :) Polecam... wspaniałe miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Często jestem w Holandii co automatycznie przekłada się na dobre samopoczucie :) Polecam... wspaniałe miejsce :P

 

Mniej zielonego! :D

 

Zenbox miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawoska: ich www.microsms.pl tez nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

microvps.pl leży ? Stronka nie bangla vps zresztą też.

Wczoraj na FB pisali że im OVH połączenia na port zablokowali czy coś takiego i dziś mają dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na fejsie wczoraj pisali że jest kosa z ovh :)

 

Z przykrością informujemy, że posiadamy problemy z naszym serwerem webowym - OVH blokuje port UDP i nie jesteśmy w żaden sposób nic zdziałać.

Z samego rana będziemy do nich dzwonić.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Ale to nijak się ma do tego, że wszystkie VPS leżą i kwiczą, bo są w Sprint DC, a nie w OVH. ;]

Nie wiem o czym mówisz, mój działa stabilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domniemam, że zablokowali port 53 UDP (DNS). Z tego co widać w bazie Whois zarówno DNS jak i strona są uruchomione na tej samej fizycznej maszynie. Ponadto, używają w dodatku tylko jednego serwera DNS, więc jak OVH zablokowało im port 53 UDP, no to wszystkie ich domeny/subdomeny leżą i kwiczą.

fiberhost.pl
nameservers: ns1.fiberhost.pl. [149.202.47.216]
             ns2.fiberhost.pl. [149.202.47.216]

microvps.pl
nameservers: ns2.microvps.pl. [149.202.47.216]

microsms.pl
nameservers: ns1.microsms.pl. [149.202.47.216]
             ns2.microsms.pl. [149.202.47.216]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinna być przestroga dla wszystkich. Firma trzyma kilka domen na 1 serwerze. Gdyby trzymała strony na 1 serwerze to ok, ale domeny.... Już można było te 15zł/mies. wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×