Skocz do zawartości
mizax

Pomoc dla Pawła Najdka z firmy IONIC.pl

Polecane posty

Cześć!
część z Was może już wiedzieć, iż od niedawna toczę walkę ze złośliwym nowotworem ośrodkowego układu nerwowego, w skrócie guz złośliwy na prawej półkuli mózgu.
Po wielu konsultacjach ze specjalistami, utwierdza się mnie i moją rodzinę (w tym 7io tygodniową Hanię!) w przekonaniu, że guza nie da się usunąć - można jedynie hamować jego rozwój, co za tym idzie medycyna proponuje mi jedynie spowolnienie rozwoju bomby zegarowej w moim mózgu czyt. nie można go wyciąć ani zastosować np. noży gamma ze względu na naciekowy charakter i umiejscowienie.
Operacja miałaby się zakończyć wraz z moim pięknym życiem, co nie jest dla mnie żadną konkretną formą leczenia.
Postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce, walczymy z czasem i budżetem aby na własną rękę sfinansować terapię protonową w Pradze lub w Monachium, co jest bardzo kosztowne (w zależności od wielkości guza może kosztować nawet 30 000 euro [mój ma ponad 50 mm czyli jest bardzo duży]).
Zwracamy się do Rodziny, Przyjaciół, Partnerów Biznesowych oraz wszystkich Ludzi życzliwych i nie obojętnych na ludzki los z serdeczną prośbą o wsparcie w formie darowizny lub przekazania 1% podatku.
Poniżej informacje na temat sposobów udzielania wsparcia.
JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ
Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:
• nazwa odbiorcy:
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
• numery rachunków odbiorcy:
Rachunek złotowy PLN: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Rachunek walutowy EUR: IBAN: PL07 1600 1286 0003 0031 8642 6021
Rachunek walutowy USD: IBAN: PL77 1600 1286 0003 0031 8642 6022
Rachunki prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska SA
W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację - Najdek, 4096 (ten dopisek jest bardzo ważny).
Szczegóły dotyczące przelewów zagranicznych znajdziecie Państwo klikając tutaj
JAK PRZEKAZAĆ 1%
Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.
W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)
Wpisać numer KRS: 0000270809
• Obliczyć kwotę 1%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!)
Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację - Najdek, 4096.
ZA KAŻDY RODZAJ POMOCY Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!
DZIĘKUJĘ TAKŻE ZA SŁOWA OTUCHY KTÓRE NAPŁYWAJĄ DO NAS OD MOMENTU ZDIAGNOZOWANIA CHOROBY.

 

 

Powstała strona dedykowana http://zbieramydlapawla.pl/

 

Oraz wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1786227461602536/?ref_newsfeed_story_type=regular&source=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Możecie zorganizować zbiórkę poprzez np. http://www.siepomaga.pl/? Było by to łatwiej ogarnąć, a poza tym "marketingowo" lepsze niż rozsyłanie maili, dało by się udostępniać wszędzie gdzie tylko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie zorganizować zbiórkę poprzez np. http://www.siepomaga.pl/? Było by to łatwiej ogarnąć, a poza tym "marketingowo" lepsze niż rozsyłanie maili, dało by się udostępniać wszędzie gdzie tylko można.

Zdecydowanie dobry pomysł!

 

Na marginesie, jak tylko przyjdzie dzień wypłaty w tym miesiącu to dorzucę coś od siebie. Podsyłam też temat chłopakom z firmy, pewnie każdy też dorzuci coś od siebie.

Bardzo dobrze, że można przekazać 1% podatku przez fundację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja się dorzucę 1% procentem oraz wpłatą na konto .

Zachęcam każdego do zrobienia tak samo jak ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W tym roku będę pita rozliczał to z całą rodziną dołączymy z 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie może to być zrzutka.pl aczkolwiek nie ma znaczenia który link będzie popularyzowany - liczy się dotarcie do jak największej liczby osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×