Skocz do zawartości
bybunny

Oferty pracy w IT i zasady umieszczania ich WHT

Polecane posty

Mam od jakiegoś czasu dostęp do bardzo dobrze płatnych stanowisk w odniesieniu do: Systems Administrators, Devops Engineers, Support Engineers itp Stanowiska głównie w Londynie ale zostałem poproszony czy nie jestem wstanie polecić kilku osób. Nie zabierałem się do tego ale pod naciskiem kilku maili i telefonów obiecałem, że się tym zajmę. Według waszej opinii gdzie mogę w prosty sposób dać ogłoszenia ,że są dostępne takie stanowiska lecz z zastrzeżeniem że kontakt ma być w pierwszej kolejności zemną zanim dany kandydat zostanie polecony dalej. Nie robię tego pod własna marką więc nie wiem jak ten temat ugryźć tu na forum. Sam proces otrzymania etatu będzie kierowany przez czołową firmę rekrutującą w UK zajmującą się tylko i wyłącznie branżą IT. Dziękuję za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SiXwishlist

Oferty ofertami ale nawet w najlepszej firmie nie masz zadnej gwarancji zatrudnienia jesli nie masz kontraktu. Przez agencje wiesz jaka jest praca, gdzie by nie byla czy to w it czy fabryce airbusa. Masz dzisiaj jutro mozesz nie miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SiXwishlist

 

Oferty ofertami ale nawet w najlepszej firmie nie masz zadnej gwarancji zatrudnienia jesli nie masz kontraktu. Przez agencje wiesz jaka jest praca, gdzie by nie byla czy to w it czy fabryce airbusa. Masz dzisiaj jutro mozesz nie miec ;)

 

Jest różnica między agencjami pracy a agencjami rekrutacyjnymi. Potocznie nazywa się to łowcy talentów. W tym konkretnym przypadku chodzi o stanowiska oparte o kontrakt od 6 do 24 miesięcy z możliwością przedłużenia w bardzo konkretnych firmach gdzie dochody wykraczają znacznie poza skalę oczekiwań. Gwarancją uzyskania pracy jest sprostanie wymaganiom jakie stawia konkrety pracodawca ale często mały drobiazg np na CV jest atutem. Temat jest jak najbardziej otwarty pomimo mojego ogólnego problemu z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×