Skocz do zawartości
Karczowqa

HotCpm.pl - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie internetowej!

Polecane posty



img-142238247247988467.png






Zarabianie na wyświetleniach bannerów na swojej stronie WWW - rozliczenia CPM





Wszystkich właścicieli stron www serdecznie zapraszamy do sprawdzenia niedawno powstałem sieci CPM - http://hotcpm.pl



1. Zakładamy konto wydawcy w serwisie HotCPM.pl


Rejestracja jest bardzo prosta. Sam proces wymaga podania jedynie mejla i wpisania hasła. Są to raptem trzy pola i jestem pewien, że nawet osoba początkująca poradzi sobie bez problemów. Podczas uzupełniania formularza musimy pamiętać o zaakceptowaniu regulaminu. Zaraz po procesie rejestracji mozemy się zalogować do panelu użytkownika, co też czynimy.


img-1421257470702250048.png



2. Dodajemy naszą stronę do systemu HotCPM


Dodając stronę musimy podać jej adres, opis oraz wybrać kategorie. Kiedy zgromadzimy już wszystkie informacje klikamy "Zgłoś domenę" i czekamy na jej akceptację bądź odrzucenie. Możemy wybrać od jednej do pięciu kategorii. W opisie starajcie się napisać coś o stronie, wizji jej prowadzenia, historii itp.


img-142125746047493425.png


Po dodaniu strony pojawi się ona na liście z odpowiednim statusem. To właśnie ta lista powie nam o tym czy nasza strona została zaakceptowana, czy nie.



3. Generowanie bannerów


Po zaakceptowaniu naszej strony klikamy button "Bannery" umieszczony w wierszu odpowiedniej domeny, wybieramy rozmiar, który nas interesuje i kopiujemy kod, który później wklejamy na stronę w wybranym przez nas miejscu.


img-1421257946256805761.png


img-14212579491440050628.png



Dlaczego HotCPM?


Na polskim rynku sieci CPM konkurencji praktycznie nie ma... Bowiem każdy, kto testował cokolwiek innego, wie jak sytuacja wygląda :) HotCPM.pl to sprawdzona i wypłacalna sieć reklamowa, prowadzona przez firmę z kilkuletnim stażem, właścicieli m.in. takich serwisów jak HotCash.pl, ShareBay.net bądź BlogLock.net.


Wysokie stawki, uczciwie prowadzony model rozliczeń, reklamy dopasowane tematycznie do wybranych kategorii, gwarancja wypłacalności (tysiące zrealizowanych wypłat ze wszystkich serwisów), profesjonalnie wykonany skrypt i doświadczenie w prowadzeniu serwisów płacącym Użytkownikom to tylko kilka podstawowych argumentów przemawiających za wypróbowaniem HotCPM.pl!



Serdecznie zapraszamy!

Edytowano przez Karczowqa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ?

 

Sieci CPM na rynku jest kilka-kilkanaście, a model rozliczeń za same wyświetlenia jest nierzadko przez wielu właścicieli stron www bardziej pożądany od innych modeli - co z resztą widzimy po statystykach. Zwłaszcza, jeżeli stawki są dobre, a takie oferuje HotCPM.

 

Nie widzę więc powodu, by zaprezentowanie sieci miało być "żarcikiem" - czy wynika to z niedowierzania z płacenia za same odsłony i nieznajomości afiliacji, czy może niedoceniania modelu CPM, na który paradoksalnie jest bardzo duży popyt, ale bardzo ciężko jest go rozsądnie utrzymać jako sieć. My to na pewno potrafimy :)

Edytowano przez Karczowqa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładka kontakt - prowadzi do pustej strony, następnie czy kobieta może mieć na imię Jan? podobnie zresztą jak poprzedni Jan tyle że maja tę samą stronę. Dalej twierdze że żarcik :)

Screenshot - 270115 - 18:45:19.png

Screenshot - 270115 - 18:48:21.png

Screenshot - 270115 - 18:45:32.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj... o to chodzi :)

 

Faktycznie strona główna (przed zalogowaniem) nie jest jeszcze wgrana w ostatecznej wersji. Wielu naszych największych Wydawców pochodzi z naszych prywatnych kontaktów, w związku z czym w większym aspekcie skupiliśmy się na naszym panelu, a dopóki nie rozpoczęliśmy szerszej reklamy (od dziś) - mogło być nawet samo pole na login i hasło. Z tym iż to, co akurat podesłałeś, to drobiazgi - link kontakt w menu jest faktycznie błędny (dziś będzie podmieniony), jednak w stopce są dokładne dane kontaktowe.

 

A jeśli chodzi o box "Twoje opinie", to w chmurce jest wyraźnie wskazane, że opinii jeszcze nie ma, więc kwestią oczywistą jest, że imię, nazwisko, adres strony i avatar są wciąż fikcyjne i są wstawione tylko poglądowo... W oczekiwaniu na realne wrzucone opinie naszych Wydawców. To jest tak wyraźnie wskazane, że aż dziwne, że ktoś uznał to za problem. Jak mniemam, gdybyśmy dla owej Pani zmienili domenę na mysuperdomain.com, a nazwisko na Anna Nowak, byłoby ok? ;) Każdy chyba wie, że to przykładowo wypełnione pola, bo brak jest opinii powyżej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jak najbardziej fajny ale nie klikałem na zakładkę kontakt tylko przeglądałem całą stronę i te wyżej wskazane elementy rzuciły mi się w oczy. To nic takiego wprawdzie ale dziwnie wygląda.

Ojj.... czyli taki żarcik prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli niedokończona strona. Dlaczego żarcik?

 

definicja określenia żarcik jest rozległa ale chyba budowanie i przedstawiania projektu w tej formie można tak określić prawda? Tym bardziej że chodzi o zbudowanie zaufania. Podesłał bym te informacje bezpośrednio ale w zakładce kontakt nie znalazłem opcji by napisać szybko wiadomość.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że próbujesz nieco na siłę ciągnąć to co piszesz :)

 

Rację jak najbardziej masz, iż nie powinniśmy prezentować strony z jedną niedziałającą zakładką w menu (mimo iż jej treść rozbudowana jest bezpośrednio w stopce), jednak można było to od razu napisać konkretniej i trafniej, a nie uszczypliwie i nietrafnie. Wówczas od razu zwrócilibyśmy honor, tak jak teraz to robimy, że faktycznie, trzeba dopracować i uzupełnić nasz landing o tych kilka detali - i skończyłoby się to na 2 postach, a nie już 8, nie odnoszących się tak naprawdę jeszcze do sedna umieszczonego tematu.

 

 

 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał, czy wypłacają, czy warto itp.

 

wiadomo, że jak coś wychodzi nowego, to nie wiadomo, czy to legit or scam.
Ryzyko by wypróbować nowy serwis.

Spróbowałem, kasa doszła, więc wszyscy którzy się wahają nie muszą ryzykować jak ja ;p

Jeżeli komuś pomogło to zdecydować się (nie musi już podejmować ryzyka), byłoby miło,
gdyby zarejestrował się z http://hotcpm.pl/plr/188 (również chciałbym sprawdzić, czy system poleconych działa)
Napiszę potem również moje spostrzeżenia odnośnie hotcpm (jeżeli będzie ktoś chciał).

 

Oczywiście dowód wypłaty.

http://i.minus.com/iW5jajPUG0f43.jpg

Edytowano przez nurgiel (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niedużą stronę, trwało to miesiąc. Dlatego było to małe ryzyko.

 

Również to zależy od rodzaju reklam.

 

  • Pop-up - 1.00 PLN / 1K UU
  • Slider - 0.75 PLN / 1K UU
  • 750x300 - 0.50 PLN / 1K UU
  • 750x200 - 0.40 PLN / 1K UU
  • 750x100 - 0.30 PLN / 1K UU
  • 300x250 - 0.35 PLN / 1K UU
  • 160x600 - 0.35 PLN / 1K UU
  • 120x600 - 0.30 PLN / 1K UU
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam jednak, właściciel jest oszustem. 3 tygodnie pisania do supportu, że jednego magicznego dnia traffic spadł 3x. Support odpisał, ze ta sytuacja wymaga analizy problemu przez parę dni. Minęło 3 tygodnie i żadnych informacji, żadnych.
Trzeba było pisać o tym na innych forach z wątkami o hotcpm, by właściciel był łaskaw zareagować i kolejnych osób, które zaczeły wklejać screeny spadku ruchu.
Na dodatek zamiast przepraszać za sytuacje, że to się więcej nie powtórzy, próbować rekompensować to, by ratować swoją utraconą reputacje, to wyskakuje z tekstami typu

"Jeśli faktycznie jesteś tak wartościowym Wydawcą, a my tak słabą siecią bez poszanowania ludzi (choć Wydawców, którym nasz Programista tworzył bezpłatnie dedykowane rozwiązania nie jesteśmy w stanie zliczyć już na palcach obu rąk, a to tylko wierzchołek góry lodowej), już dawno powinieneś być rozpieszczanym w innej sieci za dostarczanie im tak dobrego ruchu."

Czyli "mamy twoje problemy w dupie. Jak coś ci się nie podoba, to sobie zmień usługę".
Chyba większej marketingowej głupoty nie można było sobie zrobić niż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale takie są fakty i trochę nam przykro, że nie przytoczyłeś całej naszej wypowiedzi wyjaśniającej i prezentującej sytuację, a tylko ten najdosadniejszy urywek, który w tej sytuacji jest mocno wyrwany z kontekstu. Na szczęście ludzie mają Google i będą mogli sobie bardzo łatwo dotrzeć do tych Twoich żenujących postów na innych forach.

 

Nikt nie będzie dopłacał do swoich Wydawców tylko dlatego, że Klient nasz Pan. Lepiej czasem mniej opłacalnego Wydawcę stracić niż dopłacać do jego zadowolenia.

 

HotCPM ma blisko tysiąc Wydawców na chwilę obecną i jest jednym z mniejszych serwisów firmy, problemy ze spadkami zgłaszały 2, max. 3 osoby (i to z obrotem na max. kilkadziesiąt PLN miesięcznie - znikome ilości, bo obsługujemy w ramach naszych serwisów Wydawców na obroty kilkadziesiąt K/msc). Nie da się stworzyć systemu idealnego dla każdego, dlatego zaleciliśmy przejście do konkurencji, bez żadnych uszczypliwości, które próbujesz nam imputować.

Edytowano przez Karczowqa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierdu pierdu :)

Strona według GA ma około ~8 tysiecy unikalnych odwiedzin dziennie,a u was ma aż 15!

Z tego dodam że 83% to wejścia z Polski.

No i co w takim wypadku? szkoda dla was czasu,racja poszedłem do konkurencji,adcat oraz upcpm i nie ma tam żadnego problemu z tym.

Dostałem odpowiedz że wasi technicy sie tym zajmą,małe ale,posiadam na forum aplikacje IP Nexus i doskonale pokazuje mi ilość kliknieć w link tudzież baner,oraz ilość ich wyświetleń.

Według tych statystyk mam w niektóre dni nawe 30 kliknieć,ale według was mój serwis odwiedziło tylko 15 osób.

Więc kto tu kłamie? skrypt oparty o IPB czy wy? Obstawiam w ciemno że wy.

I taka jest prawda o was,czy na zarabiam czy gdzie indziej.

W końcu wam to ktoś "grubszy" pociśnie,jeszcze chwile.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli system naszej sieci źle zlicza UU na czyjejś stronie, to można nie korzystać akurat z naszej sieci. Każdy po wykonaniu testów może sam podjąć decyzję i nie ma przymusu korzystania akurat z HotCPM. Sieci CPM są specyficznego typu sieciami i nie są w stanie dogodzić każdemu Wydawcy.

 

 

Dziś (edit: Wczoraj wieczorem) został wdrożony nowy system zliczania UU (oczywiście wciąż z filtrami antyfraudowymi), nad którym prace rozpoczęły się właśnie po Twoim zgłoszeniu. Za kilka dni będziemy mieć klarowną sytuację co do spadków/wzrostów w naliczaniu UU, które nastąpiły na wybranych kontach w okresie, o którym napisał nurgiel.

 

 

Jeżeli ktoś wciąż będzie miał zaniżone statystyki, będziemy rozpatrywać indywidualnie konkretne skrypty, na które są wrzucone nasze reklamy.

 

 

Edytowano przez Karczowqa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×