Skocz do zawartości
Aixhost.com

Aixhost.com Prosba o rade

Polecane posty

Witam, nazywam sie Piotrek i jakis czas temu zalozylem firme z kumplem z klasy, "firme" duze slowa na mala dzialanosc ktora dopiero co zaczynamy, chcialbym poprosic was o rade bo sprawa jest taka ze zajmujemy sie hostingiem ale takze robimy stronki bo na to jakos latwiej nam znalezc klientow.

A prosba jest taka czy mogli byscie mi podac swoje pomysly jak moglbym wypromowac sie na necie poniewaz naprawde nie mam zielonego pojecia! myslelismy nad reklama na forach itp ale problem taki ze to nie jest moja wymarzona myszka do komputera ktora wlasnie widze na reklamie za 50% ceny... to jest hosting na czym moglbym sie reklamowac zeby to mialo jakis sens!? :( naprawde bede bardzo wdzieczny na wszelka pomoc jak i probe pomocy!

Edytowano przez Aixhost.com (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To jakiś żart, prawda?

hehe przepraszam staram sie pisac poprawnie ale nie mieszkam w poslce odkad mam 4 lata i bywaja bledy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Na klientów jest zawsze jeden sprawdzony sposób: wyróżnić się czymś. W tym przypadku to gotowym szablonem nie błyszczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to gadanie, że najważniejsze w biznesie to nie bazować na gotowym szablonie.

 

PS. Oczywiście abstrahuję od próby trollowania nas przez Aixhost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Uwielbiam to gadanie, że najważniejsze w biznesie to nie bazować na gotowym szablonie.

 

PS. Oczywiście abstrahuję od próby trollowania nas przez Aixhost.

Szablon to pół biedy. Jego oferta nie wyróżnia się niczym szczególnym ponad wszystko. Forumowy @SiXwishlist zdobył "fame" na prokonsumenckim podejściu do klienta i za to zdobywa nowych. A tu? Jedyne co Ci zaproponują do hostingu to "stronka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pie.... zadalem proste pytanie a widze ze to kolejne miejsce hejterow ktorzy nic z zyciem nie moga zrobic, tak to szablon poniewaz stronke ktora robie jeszcze nie jest gotowa i robie ja w html tylko mam pracy teraz duzo i obowiazkow. A nawet jesli bym uzyl szablona no to CO Z TEGO? chodzi o to zeby klient mial mily design chyba? i jeszcze jedno zamiast hejtowac to zalatwcie sobie cos to roboty bo nikt was nie poprosil o dawanie oceny stronie tylko o glupie przyklady reklamy jaka moglbym sobie zrobic.... a tu jedyne co w odpowiedzi dostalem to hejterow lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sorry men, ale z takimi odpowiedziami jak ta powyżej to raczej nie przyciągniesz nowych klientów... za duże ryzyko że na zgłoszenie (jakiekolwiek) klient otrzyma taką mniej więcej odpowiedź "ja pie... człowieku weź mi nie zadawaj głupich pytań" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz sorki za slownicstwo ale zrozum mnie ze nie nawidze takich toxic ludzi co chcieli by wszystkim innym zatruc zycie i pomysly bo ci nie wyjdzie, bo nie znasz sie, bo to bo masz template zamiast swojej stronki boze.... co sie z wami dzieje zamiast sie cieszyc ze ktos probuje to tylko zdolowac kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ale co ty się tak dziwisz i denerwujesz? :) Przecież tutaj u nas to jest normalna postawa i nie mówię o forum tylko w skali bardziej krajowej :) Jak ci za szybko idzie dobrze to zaraz cię do porządku przywołają :) A jak to nie pomoże to jakiś DDoSik albo kontrola UKS :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz sorki za slownicstwo ale zrozum mnie ze nie nawidze takich toxic ludzi co chcieli by wszystkim innym zatruc zycie i pomysly bo ci nie wyjdzie

Te, Joanna Krupa, zainstaluj polski słownik w przeglądarce i polską klawiaturę w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×