Skocz do zawartości
SosnA

(ZLECĘ) instalacja debian ispconfig i inne

Polecane posty

Zlecę instalację debiana z ISPconfigiem oraz kilkoma dodatkami (roundcube, rainloop) oraz przeniesienie poczty, www oraz baz danych ze starej maszyny na nową, do nowej jest dostęp przez klienta vmware. Oferty mailowo na adres biuro@xpt.pl chętnie FV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę budżet, pole to zostało wprowadzone niebezcelowo. Mogą to być widełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosiłem o oferty z ceną żeby zgłosiły się osoby i podały swoją - kilka ofert już dostałem - nie zakładam budżetu na to po prostu chcę dostać oferty cenowe i móc wybrać - pole jest obowiązkowe więc wypełniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Problem jest w tym, że ma to pomóc w dostosowaniu ofert.

Wiadomo, że jeżeli zostanie podany budżet 1zł to nikt poważny oferty nie prześle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosiłem o oferty z ceną żeby zgłosiły się osoby i podały swoją - kilka ofert już dostałem - nie zakładam budżetu na to po prostu chcę dostać oferty cenowe i móc wybrać - pole jest obowiązkowe więc wypełniłem

Nie oszukujmy się, ale skoro jest obowiązkowe, to wypełnienie go w sposób niepoważny powoduje, że w zasadzie go nie wypełniłeś. Równie dobrze mogłeś wpisać 'mam w dupie pole na budżet, nie będziecie mi narzucać swoich zasad'

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to właśnie jest błędne rozumowanie - bo jeśli ktoś chce i ma czas to się odezwie i przytuli 2-3 stówy za 2 godziny roboty - a reszta będzie się cisnąć o "budżet" - dla mnie prostą opcją jest konkurs ofert, bo jeśli bym podał 200-300 to wszyscy by napisali nie da się a jak bym napisał 1000-2000 to bym dostał kilka ofert po 1900 a nie o to mi chodzi...

Edytowano przez SosnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to właśnie jest błędne rozumowanie - bo jeśli ktoś chce i ma czas to się odezwie i przytuli 2-3 stówy za 2 godziny roboty - a reszta będzie się cisnąć o "budżet" - dla mnie prostą opcją jest konkurs ofert, bo jeśli bym podał 200-300 to wszyscy by napisali nie da się a jak bym napisał 1000-2000 to bym dostał kilka ofert po 1900 a nie o to mi chodzi...

Czyli tak jak pisałem wcześniej: "Mam w dupie pole na budżet, mi nie o to chodzi, walcie się".

 

Opowiem Ci jak to wygląda z mojej perspektywy - za godzinę pracy biorę 120PLN netto. Robię zlecenia w Polsce tylko dlatego, że klient na którego przeznaczam 90% mocy przerobowych rozlicza się w terminie 30 dni od wystawienia faktury, która opiewa na cały miesiąc. Natomiast płaci $45/h i nie kwestionuje rozliczeń.

 

Jak widzę podejście: "Nie podam budżetu, bo zawyżycie cenę", to mnie kurwica strzela i nawet mi się nie chce wysyłać oferty. Normalnej, wyważonej, bo uważam że zleceniodawca ma i tak mnie w dupie, skoro nawet nie pofatygował się do uczciwego wypełnienia obowiązkowego pola.

 

Oszacowałeś ładnie tę pracę na 2 godziny roboty, 2-3 stówy, co daje jakieś 100-150 zł za godzinę. Nie wiem ile masz tam baz, poczty, WWW, ale szacunek na 2 godziny roboty jest na moje oko całkiem niedoszacowany. Zwłaszcza jeśli to ma być połatane i zoptymalizowane do normalnego działania.

 

A jeśli miałbym zgarnąć 300 zł za 4-6 godzin roboty, to mi się nawet nie chce. Wolę poczekać 33 dni i zgarnąć kilka razy więcej, zwłaszcza że Ty i tak znajdziesz kogoś, kto Ci to zrobi.

 

PS

Wysokie pole na budżet całkiem sprawnie odsiewa cwaniaczków wszelkiej maści - uczciwy zleceniobiorca zaproponuje uczciwą cenę tak czy owak.

 

PSS

Pozwolę zacytować ofertę z Twojej strony, która jest dość zaskakująca w kontekście aktualnego ogłoszenia - oferujesz 300PLN konkurencji za to, że zrobi coś, co masz w ofercie?

 

 

INFORMATYKA:

Doradztwo i wdrożenia systemów informatycznych dla biznesu, Outsourcing IT,

Telefonia VoIP, Projektowanie, instalację i utrzymanie sieci komputerowych

Administrację systemami UNIX – Linux, Tworzenie stron internetowych

Utrzymanie stron internetowych i poczty na serwerach hostingowych

Obsługa Informatyczna Firm, Tworzenie aplikacji dedykowanych.

 

 

Edytowano przez LANcaster (kotkowicz.pl) (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×