Skocz do zawartości
Marcin28

DARMOWE narzędzia linkujące do mojej strony

Polecane posty

Szukam DARMOWYCH narzędzi które wklejają automatycznie linki do mojej stronki np na forach phpbb

Proszę o wymienienie takich programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phpBB Forum Profile Creator jest darmowe. Nie korzystałam i nie wiem jak się sprawuje, ale to chyba jedyne darmowe narzędzie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowe praktycznie nie istnieją, a to z prostego powodu, skrypty są zabezpieczane by nikt ich nie spamował.

Inna sprawą jest to iż do takiej dodawarki trzeba mieć dobrą bazę stron, oraz inne systemy często.

Jeżeli coś znajdziesz jakieś adderki itp. to możesz zrobić sobie tylko tym krzywdę jak nie potrafisz tego używać.

Z jeśli jednak chcesz wejść w temat, z najtańszych mogę polecić ci DonLinkAge, (napisz na pw jeśli chcesz o coś dopytać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiepski pomysł z tą automatyczną dodawarką linków...najlepiej dodawaj ręcznie co prawda zajmuje to więcej czasu ale będziesz miał pewność, że po 2 dniach nie dostaniesz bana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem że można sobie zrobić krzywdę taką podawarką

 

że po 2 dniach nie dostaniesz bana

Bana na co ?

 

kiedy ostatnio widziałeś żeby jakaś strona dostała bana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no właśnie. Filtra to można dostać za przesadzanie ale o bana to już na prawdę trzeba się postarać :) A co do narzędzi to za darmo niestety nie ma. W dodatku są za dość duże pieniądze. To są zaawansowane oprogramowania, które ludzie zrobili by zarobić a nie dawać za darmo by cały świat spamował. Takie programy łamią systemy zabezpieczające, piszą posty, przeszukują internet i są często aktualizowane.

W dodatku takie linki są mniej bezpieczne, więc zwykle się to wykorzystuje by obsypać zaplecza i linki do zaplecz tzw blastami. Nie należy używać tego bezpośrednio na stronę. Po pierwsze dlatego, że jak zostanie utworzone nagle dużo profilów z linkami na forach. Ale te profile nic nie pisały tylko zostawiły linka - to nie jest to dobrze widoczne dla google. To wygląda ewidentnie na spam. Normalny użytkownik jak założy konto to w tym celu by pisać. Do samego czytania nie trzeba zakładać konta..

Kolejna sprawa jest taka, że admini i moderatorzy dbają o swoje strony by nie robić im syfu. Szybko takie profile zostają usuwane. Po kilku dniach może ich zostać 20%.

Jeżeli roboty google zobaczą, że nagle powstało 1000 dziwnych profilów z linkiem a po kilku dniach zostało ich tylko 200, to zapewne w googlowych algorytmach jest to zapisane tak aby zostało rozpoznane jako "działania niezgodne z wytycznymi google"

Jeśli się komuś chce to zapraszam do swojego artykułu, mocne profile seo gdzie wyjaśniłem o co chodzi z "mocnymi profilami" Mało kto sobie zdaje sprawę jak to na prawdę działa. Link linkowi z tej samej strony nie jest równy. Aby profil z linkiem został uznany za wiarygodny i zyskał wartość to ten profil musi pisać i robić dużo innych rzeczy. Tego się nie da maszynami zrobić, trzeba być człowiekiem i czytać i pisać logicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosomak - popieram Twoją wypowiedź i fajny wpis o profilach ;) Do autora posta informacja, że automaty to nie jest dobra droga jeżeli nie znasz zweryfikowanej metody ich wykorzystania - na ślepo można w najlepszym przypadku nic nie osiągnąć, albo w najgorszym zafiltrować domenę i po pozycjonowaniu ;)

Już lepiej mieć 3 profile i zlecać ich aktualizowanie i bieżące publikowanie nowych treści niż na masę tworzyć nowe puste.

Edytowano przez majkelfirst (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym darmowym narzędziem do tworzenia linków jesteś Ty :), na resztę nie licz. Jezeli darmowe to nikt ci nie da gwarancji że sobie tym nie zaszkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ręczne linkowanie to najpewniejszy i najbezpieczniejszy sposób na poprawę pozycji w wyszukiwarce. Korzystanie z automatów i innych tego typu programów (szczególnie darmowych) to proszenie się o kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej linkować samemu i ręcznie. Takie linki są po prostu mają większą moc SEO.Za takie automaty można złapać filtr na stronę od google.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym cię obrażać, ale chyba nie do końca wiesz co mówisz, jak jest dobry szablon do jakiegoś postera, który doda link w "dobre" miejsce to jak go odróżnisz od tego dodanego ręcznie ?
ale takie sprawy nie są darmowe. Jeśli nabijasz posty to nie odpowiadaj.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile osób tyle opinii. Ja osobiście uważam, że linkowanie ręczne jest bezpieczniejsze. Znam osoby, których podzielam zdanie, że lepiej linkować samemu. Sam tak robię w przypadku własnej www. Linkowania przy użyciu różnych programów ja osobiście bym nie stosował. Taka jest moja opinia, a forum służy do wyrażania własnych opinii. Nie każdy musi się z nimi zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wdzie że się nie rozumiemy, ale nie ważne.

Wszystko zależny od skali i trudności fraz, jak masz 1 stronę to możesz robić to ręcznie i będziesz miał dobre efekty. ale jak masz ich X dzieści to powodzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UUUU to naszybsza droga so bana w google nie radze

 

Co takiego jest tą drogą? Na bana trzeba sobie zasłużyć mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automaty teraz to już nadają się tylko do trudnych projektów, gdzie trzeba zdobyć masę linków na kilku poziomach. A i tam nie wszystko robi się automatycznie ;) Na prostsze zadania, typu promocja małej firmy, lepiej już na przykład założyć kilka kont na różnych forach, dodać linka w stopce i postować. Na przykład na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepiej nie korzystać z jakiś robotów itd. Zdecydowanie lepiej jest znaleźć jakieś mocne fora, katalogi, profile i tam próbować się pozycjonować samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w taki sposob rowniez ja wykonuje swoja prace :) jest to moim zdaniem najskuteczniejszy sposob w pozycjonowaniu i podnoszeniu pozycji strony, ale trzeba robic to na dobrych i mocnych forach wtedy najlepszy efekt:) niestety jednym problemem moze byc tylko to ze jest to monotonnosc i sie za bardzo nie chce tego robic po pewnym czasie ale jak mus to mus :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:pAUTOMATY DO GLOWNEJ:)

stary, lepiejposwiecic czas na zbudowanie listy i recznie + platne miejscowki i cieszyc sie stalym efektem:)

 

wiadomo, jak masz dobre bazy w automatach to podlinkuj wpisy i Oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z robotów ? hehehe mylisz sie... najlepiej jest robic recznie pozycjonowanie stron swoich, tak jak i profile, komentarze itp ;p a nie ze robot szuka.... duzo ludzi woli recznie wszystko robic niz zeby robot to wykonywal... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z automatów trzeba korzystać umiejętnie i nie radziłbym linkować do strony docelowej - jak już to zaplecze i profile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×