Skocz do zawartości
MOROZAW

Hosting z PHP i cURL za około 30zł/rok

Polecane posty

Witam, szukam budżetowego hostingu, który nie zniknie za chwilę, z dość dobrym uptime pod projekty, które piszę w php, proste stronki w php. Posiadam własne domeny, które chciałbym podpiąć.

 

Czy mozecie coś polecić z bardziej znanych?

Miejsce w sumie bez znaczenia, ale parę GB będzie bardzo ok, jedna, dwie bazy też wystarczą.

Będę zadowolony jeśli ktoś podrzuci kilka firm w których warto sprawdzić oferowane plany.

 

Kiedyś korzystałem z webh.pl i byłem zadowolony, ale nie widzę już wirtualnych na ich stronie.

 

Pozdrawiam

 

//edit

//zmienino wymagania odnośnie baz danych

Edytowano przez MOROZAW (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cURL jest u Was normalnie dostępny? Nie widzę informacji o obsłudze tego rozszerzenia. :)

 

Ogólnie pisząc masz 90 dni na zwrot za usługę w przypadku kiedy nie będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki uptime jest wystarczający? ;)

14:28:01 up 715 days

Jeśli tak, to zapraszam do skorzystania z naszej oferty: http://hostinghouse.pl/oferta/serwery-wirtualne/
Za 30 PLN + VAT dostaniesz 5 GB powierzchni i 100 GB transferu.

Nasze serwery kolokowane są w Polsce.

Edytowano przez Bartosz Z (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zapraszamy także do naszej oferty. Udostępniamy darmowy okres testowy po którym sam sprawdzisz czy wszystko jest OK ;)

 

W razie pytań,

zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy,

SAX.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starcie nawet 1GB mi wystarczy, ale cURL jest konieczny do pisanego przeze mnie api.

SIXwishlist, wiem, że można się bawić w zwroty kasy, ale wolałbym się upewnić czy macie udostępnionego curla i brak safe_mode.

Można także u Was dostać subdomenę w Waszej domenie?

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starcie nawet 1GB mi wystarczy, ale cURL jest konieczny do pisanego przeze mnie api.

SIXwishlist, wiem, że można się bawić w zwroty kasy, ale wolałbym się upewnić czy macie udostępnionego curla i brak safe_mode.

Można także u Was dostać subdomenę w Waszej domenie?

 

Odpowiem w kilku punktach:

 

1. Zwrot za usługę można uzyskać do 90 dni

2. Najszybszym sposobem komunikacji jest nasz system pomocy

3. Nie udostępniamy opcji subdomena

 

Kilka słów na koniec. Zwrot kwoty został wykonany ponieważ przy zamówieniu nie ma opcji by wykorzystać naszą domenę jako człon do subdomeny. Posiadanie konta jest tylko możliwe posiadając własną domenę internetową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: cURL jest u Was normalnie dostępny?

Odpowiedź: Ogólnie pisząc masz 90 dni na zwrot za usługę w przypadku kiedy nie będziesz zadowolony.

---

Pytanie: Na starcie nawet 1GB mi wystarczy, ale cURL jest konieczny do pisanego przeze mnie api.

Odpowiedź: Zwrot za usługę można uzyskać do 90 dni

 

Nie wiem czy się śmiać czy płakać, że właściciel/reprezentant firmy hostingowej nie wie czym jest cURL...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: cURL jest u Was normalnie dostępny?

Odpowiedź: Ogólnie pisząc masz 90 dni na zwrot za usługę w przypadku kiedy nie będziesz zadowolony.

---

Pytanie: Na starcie nawet 1GB mi wystarczy, ale cURL jest konieczny do pisanego przeze mnie api.

Odpowiedź: Zwrot za usługę można uzyskać do 90 dni

 

Nie wiem czy się śmiać czy płakać, że właściciel/reprezentant firmy hostingowej nie wie czym jest cURL...

 

Temat dotyczy oferty pod konkretne zastosowanie i skoro pojawiła się nasza oferta to naturale jest że wymienione elementy występują w usłudze. Więc skoro masz ochotę płakać z tego powodu do gratuluję.

 

Edytuje by rozwinąć temat bo nie mam czasu siedzieć na forum. Klient pomimo zadania pytanie nie czekał na odpowiedź tylko zakupił usługę z wykorzystaniem subdomeny której członem była nasza domena. Nie ma takiej możliwości. Nie dajemy naszej oferty w chwili kiedy nie spełnia oczekiwań jak robią to niektórzy tu na forum.

 

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę to co oferuje SiXwishlist, może akurat wystarczy na moje potrzeby.

Nie wiedziałem jaką domenę wpisać przy rejestracji usługi, gdyż mam ich kilka, a nie mam "głównej".

Liczyłem, że można skorzystać z subdomeny tak jak miałem to u innych dostawców usługi (np. webh.pl) w przeszłości (pozostałe domeny dodawałem w panelu adm).

Domyślam się, że tutaj pozostałe domeny będą dopisywane do konta już z poziomu plesk.

 

Temat pozostawiam jeszcze otwarty do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no żartowałem, daleko mi do płaczu tylko dlatego, że wg Ciebie cURL ma coś wspólneogo ze zwrotem kasy :D

 

I trudno, żeby jakikolwiek płatny hosting nie miał w dzisiejszych czasach cURLa (to tak odnośnie Twojej linii obrony pt. "wiem co to jest cURL, ale 2x napisałem o zwrocie kasy przez przypadek" ;) ). Szkoda, że nie umiesz przyznać się do błędu, ale też ostatnio często spotykana to cecha u ludzi. EOT.

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morozaw, jeśli chcesz to złóż zamówienie na pakiet brązowy (1 GB / 50 GB, 15 PLN netto za pierwszy rok): http://hostinghouse.pl/oferta/serwery-wirtualne/zamow-pakiet-brazowy/

Po 7 dniowym okresie testowym stwierdzisz, czy usługa w 100% Ci pasuje. Oczywiście cURL wspieramy.

 

Możesz za darmo skorzystać z naszej subdomeny .vxm.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×