Skocz do zawartości
Pan Inwestor

Poszukuję strony ze zleceniami www

Polecane posty

Witajcie,

 

Parę miesięcy temu byłem na pewnej stronie ze zleceniami pracy zdalnej, gdzie zleceniodawca pisał czego potrzebuje a zainteresowane osoby wykonywały prace i dzięki temu można było wybrać zwycięski projekt.

 

Można tam było zlecać zarówno projekty www jak i wizytówki, naklejki na przedmioty itp.

 

Kojarzy ktoś tą stronę? Widzę ją przed oczyma ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Górna belka była czarna, logo bodajże proste (nazwa serwisu) na czerwono.

Edytowano przez Pan Inwestor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, zlecenia.przez.net to co innego było (zresztą już nie działa).

 

Tamta strona wyróżniała się tym, że zleceniodawca ustalał cenę za projekt a wykonawcy przysyłali swoje projekty i mógł z nich wybrać zwycięski. Nie wiem jak jeszcze doprecyzować ten serwis... Strona była bardzo prosta ale było wiele osób zainteresowanych wykonywaniem różnych zleceń. Nawet google mi nie pomaga go odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie. Nagłówek był czarny/ciemny z czerwonymi akcentami (bodajże logo) i białym tekstem w menu. Tam przeważnie zlecało się oferty graficzne typu zaprojektowanie strony www, reklama na kubkach, loga itp.


Ok znalazłem :D ten serwis to www.fajnelogo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie udała ci sie reklama.

 

 

Jaka reklama? Przecież ja nie mam z nimi nic wspólnego :-)

 

Przy okazji dla potomnych polecam też corton.pl

 

No właśnie #razor dobra strona.

 

#Igorek

Nie lubię tego. Szkoda, że zlecenia.przez.net przejęli i upadło bo to był wg mnie najlepszy portal dla freelancerów.

Edytowano przez Pan Inwestor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Pan Inwestor

 

zlecenia.przez.ney były według mnie bardziej czytelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również były najlepsze ale jak widać, kasa robi swoje. W tym freelancerze to zbyt zagmatwane wszystko a w ZPN kilka kliknięć i gotowe było. Szkoda, że już ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą co się stało ze zleceniami przez net? Strona dobrze funkcjonowała (tak mi się wydaje) a teraz nic tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to freelancer.com ich wykupił. Pewnie nie chcieli mieć tak dużej konkurencji ;-) Strona działała aż się zakończą wszystkie aukcje. Teraz widzę, że została już usunięta a szkoda.

 

#BOSS

Świetna strona, podoba się mi graficznie jak i funkcjonalnie. Dodaję do ulubionych na przyszłość :-)

Edytowano przez Pan Inwestor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na zleceniach przez... było kilka śmiesznych firm które pakowały się dosłownie we wszystko :) W pamięci zapadła mi jedna która każdy swój pieprznięty wywód zaczynała od słów "Nie wzięliśmy się z przypadku..". Nieważne czy ktoś chciał ofertę na grafikę, hosting czy żeby mu obsłużyć interes między nogami - oni brali wszystko bo przeca "nie wzięli się z przypadku..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były też sprawdzone i rzetelne osoby. Do tej pory mam dwa kontakty, które bardzo sumiennie podchodzą do każdego zlecenia. Tacy co to robią wszystko za przysłowiowe 10 złotych to znajdziesz na każdym portalu dla freelancerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×