Skocz do zawartości
literky

Zarabianie na małych stronach internetowych

Polecane posty

Witajcie!

 

Napiszę wprost - szukam źródła zarobku dla małej strony www. Nie mam już pomysłu, a może czegoś nie wiem. Wypiszę wszystko co znam, może komuś się przyda i mam nadzieję na pomoc od was.

 

1. Programy partnerskie (sklepy, porównywarki cen, bukmacherzy itd)

2. Reklamy (Adwords, Adkontekst itd.)
3. Artykuły sponsorowane

4. Sprzedaż linków i systemy wymiany linków

5. Zasoby premium
6. Sklepik

Ogólnie strona jest naprawdę mała, o niszowej tematyce, 100 sesji dziennie, ale zadbana, z coraz większą społecznością wyższej jakości. Problem pojawił się w okolicach listopada/grudnia, kiedy to Google zabrało się za systemy wymiany linków - jedyne źródło zarobków dla takiej strony jak moja.

 

Zarabiałem na tym grosze, ale właśnie na groszach mi zależy. Chciałbym, żeby moi redaktorzy chociaż dostali po 50 zł czy stówce na święta, ale strona jest niekomercyjna, te 200 zł rocznie na jej utrzymanie to i tak wydaje się całkiem sporo.

 

Próbowałem już chyba wszystkiego. Jedyną opłacalną opcją byłby sklepik, odwiedzający sami o niego prosili, ale niestety. Działalność gospodarcza, to znaczy bankructwo.

 

Pozdrawiam.
PS. Właśnie zauważyłem, że mam tu tylko 2 posty. Wybaczcie.

Edytowano przez literky (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program partnerski (referral marketing) ze sklepem czy innym usługodawcą w Twojej niszy to jedyne sensowne rozwiązanie. Albo musisz zwiększyć skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa lipa. Program partnerski to też jest lipa niestety, chyba, że kiedyś trafi się jakiś mniejszy sklep chcący się wypromować, ale w tej chwili nawet takich nie ma.

 

To trochę chore bo stronie niedługo stuknie trzeci roczek i dzięki Google nie ma z niej nic, zupełnie nic. Człowiek się starzeje i powoli zaczyna brakować czasu na takie hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale przy sklepiku sms, masz umowę o dzieło z firmą która dostarcza Ci usług. Wtedy chyba nie jest wymagana działalność gospodarcza. (może ktoś się wypowie, bo do końca pewny nie jestem).

Edytowano przez jensej (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×