Skocz do zawartości
Miłosz

Terminale płatnicze

Polecane posty

Hej ho

 

Poszukujemy terminala płatniczego do biura. Macie styczność z jakimiś takimi operatorami? Terminal komunikujący się po IP, opłaty, prowizje.

Do kilku wysłałem zapytanie, ale chętnie poczytam opinii użytkowników takich terminali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma firma ma Polcard i nie narzeka.

Elavon daje możliwość autoryzacji na własnym sprzęcie jak np. tablet, ale opinii o nich nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Nasze muzeum zmieniło jakiś czas temu dostawcę około 20 terminali z eService na Polcard. Dzierżawa terminala około 50zł (LAN) do 80zł (GPRS) za miesiąc, do tego opłaty za transakcję + prowizja (negocjowane - nawet nie wiem ile wynoszą). Do tego plus za terminale, które normalnie chodzą w LAN-ie za NAT-em (z czym w eService był duży problem, ale możliwe, że się poprawili).

 

Radzę unikać terminali na GPRS, pierwsza transakcja każdego dnia trwa ponad 2 minuty. Choć może w tym przypadku są już terminale pozbawione tej wady.

Edytowano przez Mruczek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieją terminale z wifi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czuwałem nad kilkoma terminalami eService. Potem pojawiły się ePłatności (www.pep.pl) i złożyli bardzo konkurencyjną ofertę. Co do poprawności działania nie miałem zastrzeżeń do żadnej z tych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości patrzyłem jak aktualnie wygląda sytuacja... My w eService od ponad 8 miesięcy. Bez żadnych komplikacji, dobre warunki, wszystko działa niezawodnie. Żadnych zmian nie planujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×