Skocz do zawartości

Polecane posty

To ja proponuję jeszcze dać możliwość odpalenia np własnego nginx'a i włączenia proxy pass. Czemu? Można zamiast ciężkiego php użyć lekkiego lua do podawania plików.

 

W konfiguracji nie będziemy dokonywać żadnych zmian, zamiast ciężkiego PHP jest NativePHP. Jest to w pełni wystarczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, jest jednak problem, piszę tutaj, bo pewnie nie jestem sam. Przy logowaniu do panelu klienta mam lightbox'a z błędem: "Invalid request. Make sure request origin is https://bihost.pl/panel/".Uniemożliwia logowanie. FF 35.0.1 W7(64bit)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

 

zamiast ciężkiego PHP jest NativePHP.

 

hmm? Zaciekawiłeś mnie, możesz rozwinać "ciężki php", "native php"? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoim koncie reseller ustawili jako domyślny Native PHP, czyli po prostu wersja chyba 5.4, która jest tak nazwana przez hosting-matkę.

 

Skąd wiem, że reseller? Niestety panel logowania cPanel na domenie fivhost'u nie kieruje na odpowiedni adres, tylko właśnie na hosting-matkę, czyli jest to wspólny panel. Nazwy użytkowników też mają wysokie numery, ale to wcale nie musi być wyznacznik.

 

Ogólnie pierwsze wrażenia są takie, że założenie 2 sub-domen i 3 kont FTP zajęło 37 minut. Wczytywanie strony <?php debug_print_backtrace(); ?> to jakieś 30-45s (czasami timeout'uje).

 

Bezpośrednie odwołania do plików po 3-7s odpowiadają plikiem. Prędkość pobierania 5+ Mbps (nie sprawdzałem jeszcze z żadnego serwera, na razie tylko z domowej 10 i dość często była pełna 10).

 

EDIT (03.02.2015 13:55):

Teraz sprawdziłem i panel działa już ok, strony się po 0.9-2s ładują (prosty PHP z 1-2 require i bez bazy danych). Wydaje się być idealne pod CDNy i konwersje mediów.

Edytowano przez Misiek08 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele firm w necie działa na resellerze, nie jest to nic dziwnego.

 

Dziękujemy za informację, przechodząc jednak na mzone widzimy zdjęcia z 1and1, jak to wytłumaczyć?

 

EDIT (03.02.2015 13:55):

Teraz sprawdziłem i panel działa już ok, strony się po 0.9-2s ładują (prosty PHP z 1-2 require i bez bazy danych). Wydaje się być idealne pod CDNy i konwersje mediów.

 

Mieliśmy króką przerwę konserwacyjną wraz z aktualizacją cPanel, przez co pojawiły się problemy z działaniem serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z 1&1? Wiesz co to jest bank zdjęć i zakup licencji na nie?

MZone to firma z 9 letnią tradycją, sugerujesz, że bezprawnie kopiujemy zdjęcia z innych stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z 1&1? Wiesz co to jest bank zdjęć i zakup licencji na nie?

MZone to firma z 9 letnią tradycją, sugerujesz, że bezprawnie kopiujemy zdjęcia z innych stron?

 

Prędziej rozchodzi się o sytuację w której powinien się Pan zająć swoją ofertą, a nie w konkurencji działać na jej szkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bihost, chyba musisz wrócić do szkoły i podszkolić się z czytania ze zrozumieniem.

Słowa Irka odnośnie resellera nie miały negatywnego wydźwięku, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Irka mzone to firma z ogromną tradycją i szacunkiem.bihost naprawdę powinneś zważać słowa na oskarżenia.

Każdy oże jak może nie mam nic do resellerów. Była już tu nawet jedna firma co ciągła na darmoszce i bardzo dobrze jej ten interes się kręcił!

Nie mam nic do was ale róbcie hosting zamiast przepychać się słowami i oskarżać firmę z wieloletnim doświadczeniem. Jesteście młodzi na tym rynku i jeszcze sporo musicie się nauczyć.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Po prostu nie każdy wie o istnieniu różnych banków zdjęć i podobnych stron. Zobaczy taki zdjęcie na jednej i drugiej stronie i już główkuje która strona dokonała "zajumania" owego zdjęcia. Tak więc Panowie musicie mu to wybaczyć, zwykła niewiedza :)

 

Ile stron ma na podstronie kontakt bądź support tę oto piękną panią

 

http://www.farmtech.us/Images/maxblogpress-tech-support.jpg

 

i co, niby wszystkie ją skopiowały od innych :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękujemy za informację, przechodząc jednak na mzone widzimy zdjęcia z 1and1, jak to wytłumaczyć?

 

Ja bym zaczął od weryfikacji własnej witryny zanim zacznie się wytykać innym coś

 

https://bihost.pl/blog/

 

fajny i znajomy obrazek:

vs
nawet kopie w tym samym rozmiarze i nazwie zostawiliście u siebie ;)
Po to są banki zdjęć by z nich korzystać więc to żaden grzech - to nawet zaleta jak się nie ma/nie stać/nie opłaca zatrudniać grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Można liczyć na jakieś wyjaśnienia ewentualnie sprostowanie/zaprzeczenie ze strony bihost.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie każdy wie o istnieniu różnych banków zdjęć i podobnych stron. Zobaczy taki zdjęcie na jednej i drugiej stronie i już główkuje która strona dokonała "zajumania" owego zdjęcia. Tak więc Panowie musicie mu to wybaczyć, zwykła niewiedza :)

 

Ile stron ma na podstronie kontakt bądź support tę oto piękną panią

 

http://www.farmtech.us/Images/maxblogpress-tech-support.jpg

 

i co, niby wszystkie ją skopiowały od innych :D ?

 

Bo ta pani żadnej pracy się nie boi i jest na etacie wszystkich firm ;)

Można liczyć na jakieś wyjaśnienia ewentualnie sprostowanie/zaprzeczenie ze strony bihost.pl?

 

Liczyć zawsze można ;)

 

A tak w temacie wytykanie obrazków to dziecinada tym bardziej warto czytać ze zrozumieniem bo kto jak kto ale Irek to by muchy nie skrzywdził a co dopiero negatywnie pisał o kimś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

To wątpliwe :)
Zapewne podmienią grafikę na inną albo zleją to moczem.
Nie ważne jak gadają - ważne by gadali.
Co jednak potwierdza regułę, że najwięcej o kradzieży mają do powiedzenia złodzieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykamy tą żenue.. możecie mnie podać do sądu za zamknięcie tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×