Skocz do zawartości
giddy

Ilość zapytań do google na daną frazę.

Polecane posty

Kiedyś pamiętam, była strona która pokazywała ile razy w miesiącu ludzie wpisywali daną frazę w google.
Niestety nie potrafię jej znaleźć, znalazłem jedynie itrend. z google. Ale to pokazuje jakieś mało zrozumiałe wyniki.

 

Istnieje jeszcze ta strona? I ktoś może wie o jaką mi chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W google AdWords przy tworzeniu kampanii reklamowej masz propozycje słów kluczowych. Wpisujesz adres jakiejś strony i pokazuje Ci ile jest wyszukań na daną frazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adwords zepsuło to narzędzie. Działa bo działa. Ciekawym połaczeniem jest i analiza słów kluczowych własnych ale i na jakie wypływa konkurencja. Moja rada nie celuj w te o największej liczbie zapytań. Używam od miesiąca polskiego semstorm i jestem zadowolony. Dodatkowo badanie linków na majestic + webmastertool powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, my również stawiamy na frazy mniej popularne, za to generujące ruch na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odbywały się kursy podstawowe i zaawansowane z Google AdWrods w ramach Akademii Google Partners. Filmiki z nich są dostępne na YT, np. tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=_vaMkE8a9lk. Może warto je przeglądnąć? Tam jest wszystko wytłumaczone w bardzo przystępny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o frazy do pozycjonowania, to owszem trudne frazy wśród całej puli muszą się znaleźć, ale oprócz nich muszą też być frazy średnie i łatwe. Dopiero odpowiednio dobrane, wyczerpujące frazy przyniosą oczekiwane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

taa tylko troche ciężko się skupić... :v

 

Dobry specjalista na takie rzeczy nie zwraca uwagi, tylko chłonie wiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×