Skocz do zawartości
Aza

GamingZone.pl - Od Graczy, Dla Graczy!

Polecane posty

Gość Kamikadze

To taka graficzna anty reklama?

 

Jak zobaczyłem ten niby baner to nie czytałem już treści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Jeśli oceniać to oceniać:

  1. Filmy online - fajny pomysł ale filmy z yt szybko znikają z powodu roszczeń osób trzecich
  2. Styl gotowy nie wyróżniający się niczym szczególnym poza oczo***nymi kolorami rang
  3. Styl lub cały skrypt stoi na nulledzie - sprawdzałem
  4. Standardowo za dużo działów
  5. "1 rok 11 miesięcy 20 dni 21 godzin Forum istnieje" - bardziej po polsku się nie dało?
  6. Pomysł ogólnie fajny na połączenie tego wszystkiego ale niestety nie wyszło za dobrze

W mojej ocenie 4,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UX i wygoda pełną gębą - 1 linijkowy wpis ma 630px wysokości

 

1IWrscS.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oceniać to oceniać:

  1. Filmy online - fajny pomysł ale filmy z yt szybko znikają z powodu roszczeń osób trzecich
  2. Styl gotowy nie wyróżniający się niczym szczególnym poza oczo***nymi kolorami rang
  3. Styl lub cały skrypt stoi na nulledzie - sprawdzałem
  4. Standardowo za dużo działów
  5. "1 rok 11 miesięcy 20 dni 21 godzin Forum istnieje" - bardziej po polsku się nie dało?
  6. Pomysł ogólnie fajny na połączenie tego wszystkiego ale niestety nie wyszło za dobrze

W mojej ocenie 4,5/10

 

1. Filmy nie są przechowywane na serwerach youtube'a... (Udostępnione filmy z YT można policzyć na palcach)

2. Styl jest dość mocno edytowany, skoro twierdzisz że jest "gotowy" pokaż forum które ma identyczny.

3. woooow... Troszkę się zapędziłeś... Ale komentować tego nie będę, nie potrzeba dotatkowej dyskusji na temat legalności.

4. Zdania są podzielone więc nie brałbym tego pod uwagę, niektórzy wolą kącik z 3-4 działami, niektórzy wolą więcej.

5. W sumie nie.

 

Panie @regdos myślę że przyczepianie się takich szczegółów nie ma większego sensu, wina informacji profilowych które są widoczne... Przy dłuższym wpisie nie ma problemu.

Edytowano przez Aza (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panie @regdos myślę że przyczepianie się takich szczegółów nie ma większego sensu, wina informacji profilowych które są widoczne... Przy dłuższym wpisie nie ma problemu.

 

To Twój cyrk i Twoje małpy więc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

 

1. Filmy nie są przechowywane na serwerach youtube'a... (Udostępnione filmy z YT można policzyć na palcach)

2. Styl jest dość mocno edytowany, skoro twierdzisz że jest "gotowy" pokaż forum które ma identyczny.

3. woooow... Troszkę się zapędziłeś... Ale komentować tego nie będę, nie potrzeba dotatkowej dyskusji na temat legalności.

4. Zdania są podzielone więc nie brałbym tego pod uwagę, niektórzy wolą kącik z 3-4 działami, niektórzy wolą więcej.

5. W sumie nie.

 

Panie @regdos myślę że przyczepianie się takich szczegółów nie ma większego sensu, wina informacji profilowych które są widoczne... Przy dłuższym wpisie nie ma problemu.

Nie? Nulleda do stylu krasnoludki wrzuciły? Co tam robi w takim razie adres do forum z nulledami?

l4GO3oC.jpg

Zwykły deflection z mpcforum z zmienioną belką, ot cała modyfikacja. Za pierwszym razem jak wszedłem to miałem wrażenie, że jestem na mpc więc coś jest na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja już widzę jaki będzie target strony skoro dla twórcy jedyna gra FPS multiplayer to Counter-Strike.

 

Szkoda że domena się marnuje.

Edytowano przez Macsch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum już znikneło.

Nulled szybko sie zwinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Forum już znikneło.

Nulled szybko sie zwinał.

No... muszę przyznać chłopaki z Invision Power szybko rozpatrzyli podejrzenie nulleda :)

 

@Aza

To jak z tą legalnością? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze że sam sie zwinał.

Oni na to teraz czasu nie maja.

Albo hosting zablokował sam,w końcu też to czytaja i widza.

Edytowano przez Prizmo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten darmowy szablon tak słabo się prezentuje "choć nic nie mam do darmochy" ale trzeba było troszkę lepiej poszukać i coś ładniejszego wybrać ewentualnie 50 dolców na forest, a jak już masz to popraw takie rzeczy jak Leave a comment na polski bo jakoś to nie fajnie wygląda

Pozdrawiam

Edytowano przez tuomasi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×