Skocz do zawartości
applex

Zlecę opracowanie silnika skryptu demotywatory

Polecane posty

Jak w temacie zlecę opracowanie silnika skryptu ala'demotywatory.

 

Nie szukam taniego słabego rozwiązania jakie są na allegro szukam osoby, która podejdzie fachowo do zadania i opracuje dobry skrypt.

 

Rozważam dwie propozycje:

- zlecenie dla kodera

- zlecenie dla kogoś kto umie dobrze programować i z kim nawiążę współpracę na dlasze prowadzenie i rozwijanie strony

- wspólnika, z którym podejmiemy współpracę (idealnie byłoby gdybyś prowadził swoje projkety i miał do czynienia z adsense lub innymi programami zarobkowymi)

 

Jesteś zainteresowany napisz:

- ile masz lat i skąd jesteś

- pokaż swoje portfolio w przypadku programistów (muszę mieć potwierdzenie, że potrafisz kodzić)

- napisz orientacyjną cenę

 

Interesuje mnie sam silnik grafika osobno.

 

Jak piszę nie szukam tanich słabej jakości skryptów jakie są na allegro czy ludzi mających po 16 lat i tworzących kopie tentego.

 

Projekt dobrze przemyślany, z przeanalizowanym rynkiem i możliwościami więc nie wchodzę w kolejny klon, ale niszę, którą można zagospodarować, ale idea cały czas opiera się na obrazkach.

 

p.s. budżet jaki został wymieniony to informacja z racji wymagań serwisu dlatego wstępnej wyceny oczekuję od zainteresowanych.

 

Kontakt na priv proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie zlecę opracowanie silnika skryptu ala'demotywatory.

Ten temat się tutaj regularnie pojawia. Co jest takiego szczególnego w skrypcie demotywatorów?

 

Z tego co widzę, tam jest po prostu post za postem w odwrotnej kolejności chronologicznej i paginacja. Ach, no i obrazki do tego.

 

Rozważam dwie propozycje:

Sformatowałeś to jakbyś rozważał trzy propozycje. Chociaż nie wiem, czym się różnią dwie pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnego? Statystyki i możliwości. Jest masa jest kasa.

 

- 1 - programista 10000 zł

- 2 - programista 5000 zł i potem np. co miesiąc 0 zł albo 10000 zł/mc przy dobrych wiatrach

- 3 - wspólnik razem wchodzimy razem wykładamy pieniądze i szukamy kogoś kto weźmie te 10000 zł za zlecenie, a my dalej sami rozwijamy stronę.

 

Myślę, że nie jesteś w temacie stąd trudno ci wyobrazić to, że są ludzie w tym kraju, którzy na badziewnych stronkach zarabiają kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnego? Statystyki i możliwości. Jest masa jest kasa.

 

- 1 - programista 10000 zł

- 2 - programista 5000 zł i potem np. co miesiąc 0 zł albo 10000 zł/mc przy dobrych wiatrach

- 3 - wspólnik razem wchodzimy razem wykładamy pieniądze i szukamy kogoś kto weźmie te 10000 zł za zlecenie, a my dalej sami rozwijamy stronę.

 

Myślę, że nie jesteś w temacie stąd trudno ci wyobrazić to, że są ludzie w tym kraju, którzy na badziewnych stronkach zarabiają kupę kasy.

 

Ta..... i wszystko jasne :) Wiesz, kiedyś ktoś powiedział że marzenia są od tego by je realizować. To taka fajna prawda i zdecydowanie zgadzam się by trwać w niej. Ale również ktoś powiedział kiedyś przestań marzyć podrośnij a zrozumiesz które z nich były realne. Pisząc na temat twojego projektu i sposobie jego działania nie zdajesz sobie sprawy że są fajniejsze tematy z których można wyciągnąć twoją "kupę kasy". Od siebie powiem ,że warto zejść na ziemię bo całe to zamieszanie z projektami "ala'demotywatory" jest pomysłem dalekim od osiągnięcia celu jakim są dobre pieniądze. Chyba że miałeś na myśli kwoty jakie stracisz ty i ewentualnie twój wspólnik. Niedorzeczne jest wręcz trwanie w ciągłym wałkowaniu czyjegoś sukcesu mając nadzieję że również go osiągniesz. Może po prostu czas stworzyć coś nowego opartego na własnych pomysłach jak kopiowanie czyjegoś "enty" raz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat się tutaj regularnie pojawia. Co jest takiego szczególnego w skrypcie demotywatorów?

 

marzenia..... i brak wiedzy :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o techniczną stronę.

 

Gdzieś czytałem jakiś komentarz inżyniera z Upworthy. Oni mają (mieli?) viral score i dość wyszukaną metodę obliczania, który post opłaca się promować. Ale i tak chyba impreza się skończyła, jak im ruch Facebook przyciął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o techniczną stronę.

 

Gdzieś czytałem jakiś komentarz inżyniera z Upworthy. Oni mają (mieli?) viral score i dość wyszukaną metodę obliczania, który post opłaca się promować. Ale i tak chyba impreza się skończyła, jak im ruch Facebook przyciął.

 

Tego akurat nie wiem czy stosowali takie rozwiązanie czy nie ale dalej trwam w przekonaniu, że bzdurą jest rozwijanie biznesu w takim kierunku. Opieranie projektu na bazie czyjegoś pomysłu z nadzieją że to wyjdzie ponownie osiągając jakiś sukces jest totalna pomyłką. Racjonalnie patrząc są pewne aspekty , które powinny być rozważone biorąc za i przeciw wliczając w to strategię marketingową popartą tz "przynętą" dla użytkowników danego serwisu. Patrząc jedynie na same projekty naszych klientów jakie utrzymujemy na naszych zasobach pomysłowość w tym przypadku znacznie wykracza poza kolejne stronki "ala'demotywatory" a fakt zmiany pakietów świadczy że projekty się rozwijają i przynoszą dochody. Wracając do pomysłowości niepozorne wręcz drobne narzędzia online czy serwisy internetowe związane z konkretną branżą są obecnie na tz fali. Nie da się ich skopiować i nadrobić treści jakie posiadają. Przekonanie że powtarzanie/powielanie czyjejś drogi jest idealnym środkiem do osiągnięcia sukcesu w tym konkretnym przypadku jest mylnym obrazem z totalnie zamazanym planem rozwoju i tak naprawdę niczym ciekawy by to robić a co gorsza wydać jakiekolwiek pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"In a gold rush? Sell shovels."

 

Ale też zwyczajnie z ciekawości bym się dowiedział, czego ludzie się po takim skrypcie spodziewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sixwiglizd co mnie będziesz uszczęśliwiał. Skoro znasz pewne metody wyciągania szmalu to nie filozofuj tylko działaj. Ja napisałem do jakiego skryptu szukam człowieka aby zobrazować potencjalnemu zainteresowanemu z jakim wyzwaniem ma się zmierzyć. Wtedy łatwiej będzie mu się określić cenowo. Ja nie zamierzam inwestować 100 000 THB, bowiem orientacyjnie wiem ile taki skrypt może mnie kosztować u człowieka, który ma pojęcie. Mam wolne środki, mam domenę mogę się zmierzyć z kimś kto robi na tym trochę kasy.

Nie napiszę przecież tutaj czego ma dokładnie dotyczyć projekt po co mi mają wyrastać jak grzyby po deszczu nowe stronki i bruździć podziałam dwa lata zgarnę trochę szmalu, a dalej kopiujcie sobie pomysł.

Gdybym nie znał tematu nie wchodziłbym w to. Nie uda się mówi się trudno kilka tysięcy nie majątek. Inni palą, piją, ćpają kupę szmalu wydają mogę to potraktować w podobny sposób.

Także wyluzuj.

W ogóle ten dział jakoś dziwne działa albo jest to dział ogłoszeniowy albo dział nawijania makaronu co akurat nie jest w takich działach dobrym rozwiązaniem.

 

 

 


Six polecam ci ten materiał zwłaszcza ten około 1 minuty, wyluzuj, pomyśl o wakacjach tam, odstresujesz się bo gwiazdorzysz.

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?

 

Ale też zwyczajnie z ciekawości bym się dowiedział, czego ludzie się po takim skrypcie spodziewają.

 

No właśnie to jest klucz do sukcesu dać ludziom to czego tak pożądają najbardziej.

 

Wiesz co było fenomenem nk? Nie to, że tam znalazłeś starych znajomych z przedszkola (akurat nigdy nie bawiłem się w takie zabawy nk, fc) ale to, ze jedni chwalili się pomiędzy drugimi fotkami z wakacji, nową furą itd,. a drudzy chcieli wiedzieć jak żyją ci pierwsi i na odwrót.


a i jeszcze jedno marzenia..... i brak wiedzy jaką to niby miarą mierzysz u ludzi poziom wiedzy?

Skąd wiesz, że jesteś mądrzejszy od innych?

Gdybyś miał wiedzę którą pożąda świat byłbyś doradcą prezydenta USA, pracował dla arabów za 10000$/mc byłbyś kimś kto nie miałby czasu siedzieć i filozofować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sixwiglizd co mnie będziesz uszczęśliwiał. Skoro znasz pewne metody wyciągania szmalu to nie filozofuj tylko działaj.

 

Robię to od ponad 20 lat :) Miłej nocki!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Sixwiglizd co mnie będziesz uszczęśliwiał.

Nie pozwalaj sobie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie beznadziejne podejście. Więcej zarobisz jak kupisz skrypt tentego a całą resztę wydasz na fanpage do złapania virala plus reklamy na fb żeby Cię edge rank nie zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda i pieniędzy i czasu na coś takiego jak skrypt tentego. Jeśli silnik będzie na poziomie, a treści takie jakie chcę aby były w serwisie fanpage sam się zbuduje. Nic nie można na siłę kupować i nikogo do niczego zmuszać to sami ludzie muszą przyjść inaczej zrobisz jednorazową akcję i stracisz.

Ponadto skrypt musi być uniwersalny oczywiście sprawdzone rzeczy z innych serwisów warto zaimplementować, ale robienie kolejny raz czegoś co już istnieje nie ma sensu.

Ja mam pomysł, który dobrze wpisuje się w domenę jaką posiadam, milionów on nie przyniesie, ale powinien dać zarabiać i to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak piszę nie szukam tanich słabej jakości skryptów jakie są na allegro czy ludzi mających po 16 lat i tworzących kopie tentego.

 

 

 

Budżet:

10000

 

Jakby samo się wyklucza.

 

W każdym razie, najlepiej poszukaj skryptu na codecanyon i może w tym budżecie znajdziesz kogoś kto przerobi pod Twoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×