Skocz do zawartości
Mondo90

Pola oznaczone gwiazdką

Polecane posty

Witam,

 

Podczas dodawania tematów często dochodzi do sytuacji w której, użytkownik wpisał treść nowego tematu, treść swojego posta (np. 100 linii) i ochoczo wcisnął przycisk "dodaj nowy temat" zapominając o wyborze jednej z opcji oznaczonej gwiazdką np. "czy zgadzasz sie na otrzymywanie...". W efekcie skrypt forum generuje nową stronę z komunikatem o zapomnianej czynności, którą było wybranie pola oznaczonego "*", tym samym zapominając/kasując całą zawartość posta. Problem pewnie pojawia się również w innych sytuacjach, stąd też mam taką sugestię dla osób odpwiedzialnych za to forum, aby dodać prosty skrypt js który rozwiązał by problem i zaoszczędził czasu.

 

Mogę pomóc w napisaniu skryptu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj myślę, że ten temat powstał w czasie gdy zgrzytałeś zębami po utracie jakiegoś mega długiego posta, którego jak próbowałeś napisać ponownie to już nie wychodziło tak dobrze?:P Znam ten ból:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo JS w tym okienku, żeby pamiętała... jak mam włączony "tryb BBCode" to mi nigdy nie zapamiętuje po kliknięciu wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz wstecz, to przeglądarka powinna pamiętać, ale różnie bywa.

 

Niestety nie.

 

A wystarczy zrobic sprawdzenie tego pola przed wysłaniem tematu i wyświetlić komunikat.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×