Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie. Poszukuję osoby, która (oczywiście za odpowiednią cenę) pomoże mi zoptymalizować moje strony na WordPressie. Dodam, że strony te zawierają bardzo dużą ilość postów oraz prawdopodobnie błąd leży w theme lub w wtyczkach (bardziej stawiam na theme). Dodam, że aktualnie posiadam pobrany styl z google'a, ale przed rozpoczęciem współpracy z osobą, która pomoże mi zaktualizować skrypty - od razu kupuję oryginalny theme. Więcej informacji udzielam na PW. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Poszukuję osoby, która (oczywiście za odpowiednią cenę) pomoże mi zoptymalizować moje strony na WordPressie. Dodam, że strony te zawierają bardzo dużą ilość postów oraz prawdopodobnie błąd leży w theme lub w wtyczkach (bardziej stawiam na theme). Dodam, że aktualnie posiadam pobrany styl z google'a, ale przed rozpoczęciem współpracy z osobą, która pomoże mi zaktualizować skrypty - od razu kupuję oryginalny theme. Więcej informacji udzielam na PW. Pozdrawiam!

 

To teraz masz nie oryginalne znaczy lewe? :) Stronek jest kilka o czym świadczy opis ale używają jednego stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny szablon został zakupiony przeze mnie kilka dni temu. Stronki używały jednego stylu.

 

Ok teraz odrobinę zadam więcej pytań. Co jest nie tak że trzeba zoptymalizować te strony? Czy wina może leżeć po stronie słabej usługi? Jaka ilość wtyczek wchodzi w grę i wymień jakie używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam ciebie, ze nie jest jest to kwestia slabej usugi. Skrypty uzywaja przede wszystkim duzo pamieci na serwerze.

 

Doskonale wiesz że szanuję twoje usługi ale pytałem o ilość uruchomionych wtyczek bo często po prostu wordpress sobie nie radzi z usługami niskobudżetowymi co nie świadczy o słabej usłudze a o niedopasowaniu usługi pod zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę bardziej złożone w tym przypadku.

 

Klient ma w sumie 10 WP, żaden w ogóle nie był optymalizowany. Chyba 4 z nich (te większe) działają teraz na tym VPS i pobierają około 3,5 GB pamięci z przydzielonych przez system 6GB. Ktoś jednak prawdopodobnie sugeruje klientowi, że może na ten VPS wcisnąć wszystkie 10 WP i powinno wszystko działać jak trzeba. Tak więc czasami limit pamięci (6GB RAM/8GB SWAP) jest wykorzystany całkowicie co powoduje automatyczne zawieszenie serwera przez system bezpieczeństwa.

 

Obiecaliśmy klientowi zajrzeć do skryptów, niestety dopiero po nowym roku. W tej chwili mamy bardzo dużo zleceń, modernizacje infrastruktury na angielskich serwerach i wprowadzenie nowej marki na głowie, więc jak tylko będziemy mogli zajrzymy w te skrypty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×