Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

Cesja domeny .pl

Polecane posty

Gość Filip Nowacki

Witam!

Posiadam domene .pl w home.pl, jako że przedłużenie wychodzi tam strasznie drogo, co moglibyście polecić?

Zależy mi na cenie i braku problemów formalnych(tak jak jest to podobno w ovh).

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od początku w ovh z domenami, zawsze najniższe ceny

Czytaj ze on nie chce ovh bo jest smrod z wydaniem kodu authinfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to z polskich chyba tylko forpsi ma dobre ceny i jeszcze jakaś nowa była, ale nie pamiętam nazwy

wiadomo że hekko i masternet nie warto, bo istnieją po to by użerać się z klientami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Serio? Przy domenach się użerasz z nimi? Pewnie co miesiąc musisz ticket pisać bo domena nie działa? Uptime jest za mały dla domeny i SLA nie dali? :)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam domene .pl w home.pl, jako że przedłużenie wychodzi tam strasznie drogo, co moglibyście polecić?

Zależy mi na cenie i braku problemów formalnych(tak jak jest to podobno w ovh).

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!

OVH nie robi przecież problemów, czy wysłanie dokumentu jest bardzo czasochłonne? Tam masz poniekąd gwarancję niskiej ceny.

 

Czytaj ze on nie chce ovh bo jest smrod z wydaniem kodu authinfo.

Smród z wydaniem kodu? Przecież jak ktoś przenosi domeny do OVH to robi to po to by mieć dobrą cenę i pewną obsługę domeny, której wymaga usługa w takiej formie. Nie rozumiem po co ktoś ma się przenosić skoro właśnie OVH to gwarantuje. Nawet jak by chciał sprzedać to robi to tylko raz zgodnie z regulaminem OVH. Na czym polega więc zła opinia lub zastrzeżenia w odniesieniu do usług o takim profilu jak domeny w OVH? Może ktoś mi to wyjaśni bo może jest problem, którego nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

OVH nie robi przecież problemów, czy wysłanie dokumentu jest bardzo czasochłonne? Tam masz poniekąd gwarancję niskiej ceny.

 

Smród z wydaniem kodu? Przecież jak ktoś przenosi domeny do OVH to robi to po to by mieć dobrą cenę i pewną obsługę domeny, której wymaga usługa w takiej formie. Nie rozumiem po co ktoś ma się przenosić skoro właśnie OVH to gwarantuje. Nawet jak by chciał sprzedać to robi to tylko raz zgodnie z regulaminem OVH. Na czym polega więc zła opinia lub zastrzeżenia w odniesieniu do usług o takim profilu jak domeny w OVH? Może ktoś mi to wyjaśni bo może jest problem, którego nie widzę?

 

Ale skoro cena jest dobra to nie widze sensu uciekac od OVH a co za tym idzie papiery nie są potrzebne ;)

 

W dodatku OVH skraca już ten proces "papierologii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wystarczy zdjęcie wniosku na maila. W 30 min miałem u siebie authinfo po wysłaniu ticketa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

apache robi wam za serwer tak? :D

 

Wdała się spacja, zauważ na jakim URL przeglądarka otwiera stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś jednym z wątków wspominałem w opinii o RejestracjaDomen.pl. Mogę polecić bo sam mam u nich domeny... szybka rejestracja, nie ma tez problemów z kodem authinfo, kwestie formalne ok. Potrafią też pomóc człowiekowi gdy nie wie co mam zrobic w kwestiach technicznych. Przenosząc do nich domenę nie miałem pojęcia jak podpiąć ją do hostingu. Moją uwagę zwróciło ich biuro obsługi klienta na początku byłem namolny ciagle pisalem i dzwoniłem a oni cierpliwie odpowiadali na pytania tak ze byłem wstanie zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. U mnie zaplusowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a aftermarket ? trzymam tam domeny które przychwytuje i sprzedaje z kodem auth info nie ma problemów. Jest odrobinę drożej niż na ovh (chyba że masz tam naprawdę dużo domen - ale wtedy to chyba z każdym możesz negocjować).

W ovh faktycznie jest dość spora biurokracja - dokumenty dla trzeba wysyłać praktycznie przy każdej operacji. Zamknąłem DG i chciałem zmienić właściciela domeny z firmy na osobę fizyczną (ta sama osoby) to trzeba robić jakieś procedury dla każdej domeny osobno - domen mam tam kilkadziesiąt więc słabo. No ale cena... Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, po prostu mi pomogli......

 

a aftermarket cieżko określić nigdy nie korzystałem. Ale oni chyba mają małą bazę domen, z tego co widzę na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×