Skocz do zawartości
marwis93

KontoBankowe24.pl - ranking kont bankowych

Polecane posty

Zapraszam do oceniania - kontobankowe24.pl

 

Strona z finansowym programem partnerskim.

Niektóry podstrony nie są jeszcze w 100% gotowe.

Wszystkie opisy są unikalne i w przyszłości mam nadzieje uda mi się bardziej rozbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Fajna sprawa! Proponowałbym stworzyć jeszcze taką porównywarkę 2 banków i będzie cacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł i fajne wykonanie! Dopiero teraz, jak zobaczyłam, że coś takiego stworzyłeś, to dochodzę do wniosku, że jakiś czas temu byłoby to dla mnie bardzo przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ranking 10 najlepszych banków, a to gdzie jest iPKO? :)

PKO Bank Polski? Wypada raczej słabo, wysoka opłata za kartę i wypłaty z małej liczby bankomatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam już od dłuższego czasu, rodzina, znajomi i nikt NIGDY nie miał jakiś poważniejszych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PKO Bank Polski? Wypada raczej słabo, wysoka opłata za kartę i wypłaty z małej liczby bankomatów.

Żarty sobie robisz - PKO BP mała liczba bankomatów? Nikt nie ma więcej, ale mówiąc szczerze, to ja mam wszystkie bankomaty za free, więc nie ma to dużego znaczenia. Kartę też mam darmową, tylko w miesiącu muszę nią kilka razy zapłacić. Piszesz o pko, ale jego klientem to ty chyba nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żarty sobie robisz - PKO BP mała liczba bankomatów? Nikt nie ma więcej, ale mówiąc szczerze, to ja mam wszystkie bankomaty za free, więc nie ma to dużego znaczenia. Kartę też mam darmową, tylko w miesiącu muszę nią kilka razy zapłacić. Piszesz o pko, ale jego klientem to ty chyba nie jesteś

 

Racja. Wypłacałem już z kilka innych bankomatów i zero prowizji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żarty sobie robisz - PKO BP mała liczba bankomatów? Nikt nie ma więcej

Euronet ma więcej, zdecydowanie więcej. Ponoć prawie dwa razy tyle. To by się zgadzało z moimi obserwacjami w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×